reklama

CodeCamp w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za 10 dni odbędzie CodeCamp 2009 Warszawa - konferencja o tematyce .NET, organizowana "przez programistów dla programistów".

Podczas całego dnia konferencji odbędzie się szereg sesji technicznych m.in. na temat programowania równoległego i rozproszonego, mediach w Silverlight, wyjątków kontrolowanych w C#, IronPythona i jego zastosowań czy rozszerzeniach IIS, które wygłosi szereg uznanych prelegentów - np. Tomasz Kopacz - Senior Architect Evangelist w polskim oddziale Microsoft czy Michał Żyliński - ISV Developer Evangelist. CodeCamp to jednak nie tylko możliwość zdobycia wiedzy ale także okazja do spotkania w gronie profesjonalistów i pasjonatów, dyskusji i nawiązania nowych znajomości.

Organizatorami CodeCamp 2009 Warszawa są Warszawska Grupa .NET, Polska Grupa SharePoint oraz Łódzka Grupa Profesjonalistów IT & .NET. Vortal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

CodeCamp 2009 Warszawa odbędzie się 23 maja w siedzibie polskiego oddziału firmy Microsoft przy Al. Jerozolimskich 195A. Udział w konferencji jest bezpłatny, ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Warto zaznaczyć, że podczas spotkania będzie można wygrać koszulki dobrychprogramów.

Szczegółowe informacje o CodeCamp 2009 Warszawa można znaleźć na stronie informacyjnej.

Konferencje z cyklu CodeCamp odbywają się na całym świecie, w Polsce zorganizowana została po raz pierwszy w ub.r. w Krakowie. Kolejny CodeCamp w Krakowie planowany jest zresztą już niedługo bo 30-31 maja.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama