CodeLobster PHP Edition CodeLobster PHP Edition 5.15

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CodeLobster PHP Edition to podstawowa i bezpłatna edycja prostego środowiska programistycznego, które kierowane jest do twórców stron oraz aplikacji webowych pisanych w technologiach PHP i HTML, z wykorzystaniem skryptów JS oraz arkuszy CSS.

Oprogramowanie oferuje podstawową funkcjonalność, pozwalającą wygodnie tworzyć zarówno proste witryny internetowe, jak również nieco bardziej złożone aplikacje internetowe. Składa się na nią m.in. mechanizm kolorowania składni kodu PHP, HTML, JavaScript, CSS, autouzupełnianie składni, debugger PHP czy eksplorator plików, pozwalający nawiązywać połączenia i wysyłać pliki naszego projektu na serwery FTP/SFTP. Nie zabrakło również funkcji kart, umożliwiającej pracę z wieloma plikami w jednym oknie programu, opcji walidacji kodu, wsparcia dla systemów kontroli wersji i prostego menedżera SQL.

CodeLobster PHP Edition wyposażony został w obsługę rozszerzeń (pluginów). Dzięki nim, łatwo i wygodnie stworzymy projekt oparty na popularnych systemach CMS (CakePhp, Drupal, Joomla, Wordpress) oraz napiszemy własne pluginy dla nich. Środowisko daje możliwość łatwej integracji projektów z takimi frameworkami jak jQuery, Smarty i Symfony.

Uwaga!

  • Oprogramowanie domyślnie instalowane jest w wersji testowej. Chcąc korzystać z edycji bezpłatnej należy dokonać bezpłatnej rejestracji (np. klikając opcję 'Get Free CODE' podczas pierwszego uruchomienia programu).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prostota
brak możliwości edycji w oknie podgladu strony
ocena użytkownika
28.01.2017 13:35 • Recenzja do wersji 5.11.4

wielka szkoda, że program nie umożliwia edycji htmlu w oknie podglądu (jak we FrontPage), a jedynie w oknie kodu. Dla takich użytkowników jak ja, którzy kompletnie nie znają się na programowaniu, a jedynie potrzebują zaktualizować swoją stronę www doklejając w niej np. tabelę, jest to operacja nie do przejścia, pracując tylko na kodzie.