CodeLobster PHP Edition 5.14.5

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CodeLobster PHP Edition to podstawowa i bezpłatna edycja prostego środowiska programistycznego, które kierowane jest do twórców stron oraz aplikacji webowych pisanych w technologiach PHP i HTML, z wykorzystaniem skryptów JS oraz arkuszy CSS.

Oprogramowanie oferuje podstawową funkcjonalność, pozwalającą wygodnie tworzyć zarówno proste witryny internetowe, jak również nieco bardziej złożone aplikacje internetowe. Składa się na nią m.in. mechanizm kolorowania składni kodu PHP, HTML, JavaScript, CSS, autouzupełnianie składni, debugger PHP czy eksplorator plików, pozwalający nawiązywać połączenia i wysyłać pliki naszego projektu na serwery FTP/SFTP. Nie zabrakło również funkcji kart, umożliwiającej pracę z wieloma plikami w jednym oknie programu, opcji walidacji kodu, wsparcia dla systemów kontroli wersji i prostego menedżera SQL.

CodeLobster PHP Edition wyposażony został w obsługę rozszerzeń (pluginów). Dzięki nim, łatwo i wygodnie stworzymy projekt oparty na popularnych systemach CMS (CakePhp, Drupal, Joomla, Wordpress) oraz napiszemy własne pluginy dla nich. Środowisko daje możliwość łatwej integracji projektów z takimi frameworkami jak jQuery, Smarty i Symfony.

Uwaga!

  • Oprogramowanie domyślnie instalowane jest w wersji testowej. Chcąc korzystać z edycji bezpłatnej należy dokonać bezpłatnej rejestracji (np. klikając opcję 'Get Free CODE' podczas pierwszego uruchomienia programu).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prostota
brak możliwości edycji w oknie podgladu strony
ocena użytkownika

wielka szkoda, że program nie umożliwia edycji htmlu w oknie podglądu (jak we FrontPage), a jedynie w oknie kodu. Dla takich użytkowników jak ja, którzy kompletnie nie znają się na programowaniu, a jedynie potrzebują zaktualizować swoją stronę www doklejając w niej np. tabelę, jest to operacja nie do przejścia, pracując tylko na kodzie.

28.01.2017 13:35 | Recenzja do wersji 5.11.4

Komentarze

0 nowych
memnon   8 #6 11.07.2018 13:12

CodeLobster PHP Edition v5.14.5 Lite ( lifetime ) : https://sharewareonsale.com/s/codelobster-php-edition-giveaway-coupon-sale, lub od razu można pobrać : https://downloads.sharewareonsale.com/files/SharewareOnSale_Giveaway_CodeLobster...

Autor edytował komentarz w dniu: 11.07.2018 13:13
Grandalf   7 #5 18.09.2016 23:13

CodeLobster PHP Edition Lite 5.10.2 za darmo z dożywotnią licencją. Oferta ważna 2 dni.

https://downloads.sharewareonsale.com/files/hub/sharewareonsale.com/SharewareOnS...

Program jest już zarejestrowany. Do użytku komercyjnego i normalnego. Brak wsparcia i uaktualnień.

Instalator proponuje instalację Notifiera więc klikać "No" :)

Dementor   38 #4 16.05.2016 22:37

@Piotrek_20: No fakt, taka drua liga wśród edytorów.

john_szchr   3 #3 23.09.2015 20:24

W wersji darmowej jest wystarczający, jeśli nie korzysta się z frameworków i innych tego typu udoskonaleń. Doskonale podpowiada, a do tego ma generator kodów kolorów. Dość łatwo podłącza się go pod Wamp-a, jak i Xamppa. Debugger pracuje prawidłowo. Naprawdę dobry.

Yorko   2 #2 21.01.2015 15:07

Świetne IDE dla PHP, HTML, CSS, JS. Bardzo dobrze współpracuje z serwerami (S)FTP, bazą danych itd. Składnia kodu jest sprawdzana w czasie rzeczywistym, obsługuje debugowanie. Po najechaniu na adres obrazka lub koloru w HTML/CSS, pokazuje się dymek z nim. Mała rzecz, a cieszy. Pluginy w wersji PRO są kompletnie niepotrzebne.

Piotrek_20   13 #1 19.12.2014 10:28

Kolejny niczym nie wyróżniający się edytor.