CodeTwo Attach Unblocker 1.2.7.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

C2AttachmentsUnblocker to bezpłatny dodatek do programu Microsoft Outlook umożliwiający odblokowanie domyślnie zablokowanych (ze względów bezpieczeństwa) załączników poczty o rozszerzeniach takich jak np. .exe czy .reg.

Microsoft Outlook od wersji 2000 Service Pack 2 ze względów bezpieczeństwa nie pozwala na przetwarzanie niektórych typów załączników. Są to załączniki uznane za potencjalnie niebezpieczne, mogące zawierać wirusa lub wyrządzić szkody w systemie. Takie załączniki nie mogą zostać ani otwarte ani zapisane na dysku, zostają również usunięte przy próbie przesłania dalej wiadomości.

C2AttachmentsUnblocker instaluje się jako dodatkowa karta w Opcjach menu Narzędzia, skąd umożliwia w prosty sposób dodawanie i usuwanie poszczególnych rozszerzeń plików, które nie mają być blokowane.

Uwaga!

  1. Przesyłanie plików kwalifikowanych jakie potencjalnie niebezpieczne (mogących zawierać wirusa), takich tak .exe może być również blokowane na serwerze poczty elektronicznej. W takiej sytuacji program będzie bezskuteczny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!