r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CodeTwo Outlook Export 1.3.2.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CodeTwo Outlook Export to darmowy program służący do eksportu danych z programu Microsoft Outlook do plików tekstowych CSV.

Program umożliwia eksport dużo większej liczby danych niż wbudowany mechanizm eksportu Outlook'a, pozwala na eksport pól nie- standardowych, jest szybszy i łatwiejszy w użyciu. Dane mogą być eksportowane z folderów wszystkich typów: Poczta, Kalendarz, Kontakty, Zadania, Dziennik, Notatki. CodeTwo Outlook Export kompatybilny jest z klientem pocztowym Outlook w wersji 98/2000/2002/2003/2007/2010.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 15.11.2010 10:04

Dla mnie program BOMBA :)
Szukałem go od dawna. Bardzo przydatny przy mailingach

piotrek18l   7 #2 11.06.2010 09:24

Czemu w Outlooku nie zrobili funkcji eksportu kont pocztowych z hasłami. To jest denne za każdą reinstalacją systemu wprowadzać te wszystkie dane. Taki kombajn a a takiej podstawowej rzeczy nie może...

  #1 29.05.2008 10:32

Czy exportuje on rowniez zalczniki i zdjecia czy tylko sam text ? a jesli nie to jaki znacie program do exportu wiadomosci z outlooka ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.