CodeTwo Outlook Sync 1.1.0.6

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CodeTwo Outlook Sync to oprogramowanie do synchronizowania kalendarzy, kontaktów, zadań, wiadomości oraz innych folderów programu Microsoft Outlook między dwoma komputerami.

Program CodeTwo Outlook Sync dedykowany jest zarówno środowisku biurowemu, jak i użytkownikom indywidualnym. Rozwiązanie umożliwia synchronizację danych Microsoft Outlook w gronie współpracowników, np. asystenta i kierownika, jak również w domu, pomiędzy komputerem stacjonarnym a laptopem. Rolą programu jest ułatwianie pracy poprzez szybkie udostępnienie na drugim komputerze wszystkich informacji zawartych w Outlooku, w tym m.in. kontaktów, maili, kalendarzy oraz zadań.

Podczas instalacji programu użytkownik wskazuje komputer, który będzie synchronizował się z folderami Outlooka na innym komputerze. Typ współdzielonych danych definiowany jest poprzez zaznaczenie wybranych folderów Outlooka. Cały proces konfiguracji trwa chwilę i jest niebywale łatwy w obsłudze.

Ograniczenia wersji bezpłatnej

Wersja darmowa narzędzia pozwala synchronizować tylko domyślne foldery kontaktów oraz kalendarza.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!