reklama

CodeTwo Outlook Sync 1.1.0.6

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CodeTwo Outlook Sync to oprogramowanie do synchronizowania kalendarzy, kontaktów, zadań, wiadomości oraz innych folderów programu Microsoft Outlook między dwoma komputerami.

Program CodeTwo Outlook Sync dedykowany jest zarówno środowisku biurowemu, jak i użytkownikom indywidualnym. Rozwiązanie umożliwia synchronizację danych Microsoft Outlook w gronie współpracowników, np. asystenta i kierownika, jak również w domu, pomiędzy komputerem stacjonarnym a laptopem. Rolą programu jest ułatwianie pracy poprzez szybkie udostępnienie na drugim komputerze wszystkich informacji zawartych w Outlooku, w tym m.in. kontaktów, maili, kalendarzy oraz zadań.

Podczas instalacji programu użytkownik wskazuje komputer, który będzie synchronizował się z folderami Outlooka na innym komputerze. Typ współdzielonych danych definiowany jest poprzez zaznaczenie wybranych folderów Outlooka. Cały proces konfiguracji trwa chwilę i jest niebywale łatwy w obsłudze.

Ograniczenia wersji bezpłatnej

Wersja darmowa narzędzia pozwala synchronizować tylko domyślne foldery kontaktów oraz kalendarza.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Franek_1993   1 #6 21.06.2016 11:27

CodeTwo jest niezłym programem jednakże potrzebowałem też schynroniowac mojego iClouda i niestety to oprogramowanie pozwala mi tylko na synchronizację Gmaila. Dlatego znalazłem inne rozwiązanie o nazwie EVO Collaborator dla programu Outlook, działa rewelacyjnie ! Tutaj link do strony głównej oprogramowania : https://pl.evomailserver.com/product_eco.php

  #5 15.02.2012 23:48

Do synchronizacji outlooka na kilku komputerach używam narzędzia od Google = Google Apps Sync for Outlook. Działa to perfekcyjnie poprzez Gmaila w efekcie czego mamy backup wszystkiego (wiadomości, kontakty, kalendarz) na serwerze Google, ergo dostęp z poziomu urządzeń mobilnych. Niestety narzędzie to jest dostępne tylko w płatnej usłudze Google Apps dla firm ale jest to idealne gdy nie posiada się serwera exchange

  #4 30.01.2012 00:45

Jak dla mnie dużu lepszy i bardziej funkcjonalny jest program Sync2 (wystarczy wklepać nazwe w google pierwszy link, który wyskoczy) podstawowa różnica między Codetwo to to, że można synchronizować się za pośrednictwem serwera FTP dzięki temu mając np. własny dysk NAS możemy synchronizować ze sobą dwa komputery, które nie muszą być włączone oba na raz (np. będąc w pracy synchronizujemy sie z FTP wyłaczymy komputer pójdziemy do domu a następnie w domu właczymy drugiego kompa i odczytamy zapis z FTP). Dodatkowy plus komputery nie muszą być w jednej sieci lokalnej.

  #3 26.05.2011 12:12

Hej,
A tutaj jest link do filmu na youtube. można zobaczyć szybko jak ten program działa: http://www.youtube.com/watch?v=-k2wIq9hCEw

  #2 26.05.2011 12:10

Nie. Program nie wymaga żadnego serwera. Po prostu instalujesz sobie tę samę instalkę na 2 komputerach. Odpala ci się automatycznie wizard konfiguracyjny. Dajesz Dalej kilka razy, wybierasz drugi komputer z listy i gotowe. Możesz synchronizować.

  #1 26.05.2011 09:31

Czy ta wersja wymaga serwera instalowanego na dodatkowej maszynie ?

reklama