CodeTwo Public Folders CodeTwo Public Folders 5.7.4.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CodeTwo Public Folders to unikalny polski program pozwalający na tworzenie publicznych folderów w aplikacji Microsoft Outlook, dzięki czemu wielu użytkowników może współdzielić dane i pracować na nich w tym samym czasie.

Aplikacja umożliwia małej i średniej grupie użytkowników bez konieczności zakupu serwera Microsoft Exchange przekształcić Outlooka w narzędzie do pracy grupowej, dzielić kalendarze publiczne, planować razem spotkania, prowadzić wspólną książkę adresową kontaktów, udostępniać innym odebraną pocztę i wiele innych. Po zainstalowaniu w Outlooku pojawia się dodatkowe drzewo folderów publicznych, w którym użytkownik może tworzyć, edytować i kasować foldery oraz elementy dowolnych typów. Wszystkie zmiany dokonane w publicznych folderach są natychmiast widoczne w publicznych folderach na innych komputerach w sieci.

Nowości w wersji 5

W piątej wersji flagowego produktu CodeTwo znalazło się wiele oczekiwanych przez użytkowników ulepszeń. Jednym z najważniejszych jest synchronizacja Outlooka przez Internet (a nie tylko przez sieć lokalną), a także narzędzie do synchronizacji plików zarówno przez Internet, jak i LAN. Dodatkowo dane z Outlooka mogą być teraz synchronizowane także z urządzeniami iPhone, iPad i komputerami Mac za pośrednictwem usługi iCloud. Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane. CodeTwo Public Folders 5 zawiera centralne repozytorium kont użytkowników, ale może zintegrować się również z Active Directory.

Uwaga!

  1. Najnowsze wydanie programu dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Ostatnią polską wersję pobrać można z naszego portalu wybierając opcję 'wersja 4.7.6 (32-bit) PL' lub 'wersja 4.7.6 (64-bit) PL', zgodną z architekturą posiadanego systemu operacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!