CodeTwo Public Folders 5.7.2.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CodeTwo Public Folders to unikalny polski program pozwalający na tworzenie publicznych folderów w aplikacji Microsoft Outlook, dzięki czemu wielu użytkowników może współdzielić dane i pracować na nich w tym samym czasie.

Aplikacja umożliwia małej i średniej grupie użytkowników bez konieczności zakupu serwera Microsoft Exchange przekształcić Outlooka w narzędzie do pracy grupowej, dzielić kalendarze publiczne, planować razem spotkania, prowadzić wspólną książkę adresową kontaktów, udostępniać innym odebraną pocztę i wiele innych. Po zainstalowaniu w Outlooku pojawia się dodatkowe drzewo folderów publicznych, w którym użytkownik może tworzyć, edytować i kasować foldery oraz elementy dowolnych typów. Wszystkie zmiany dokonane w publicznych folderach są natychmiast widoczne w publicznych folderach na innych komputerach w sieci.

Nowości w wersji 5

W piątej wersji flagowego produktu CodeTwo znalazło się wiele oczekiwanych przez użytkowników ulepszeń. Jednym z najważniejszych jest synchronizacja Outlooka przez Internet (a nie tylko przez sieć lokalną), a także narzędzie do synchronizacji plików zarówno przez Internet, jak i LAN. Dodatkowo dane z Outlooka mogą być teraz synchronizowane także z urządzeniami iPhone, iPad i komputerami Mac za pośrednictwem usługi iCloud. Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane. CodeTwo Public Folders 5 zawiera centralne repozytorium kont użytkowników, ale może zintegrować się również z Active Directory.

Uwaga!

  1. Najnowsze wydanie programu dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Ostatnią polską wersję pobrać można z naszego portalu wybierając opcję 'wersja 4.7.6 (32-bit) PL' lub 'wersja 4.7.6 (64-bit) PL', zgodną z architekturą posiadanego systemu operacyjnego.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 16.02.2013 12:28

"CodeTwo Public Folders to unikalny polski program..."
[...]
"Najnowsze wydanie programu dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej."

Czy na tym właśnie polega unikalność tego programu?
Oj autorzy, dla mnie to byłby wstyd dopuścić do czegoś takiego.

A program naprawdę dobry.

  #8 16.02.2013 11:00

A czemuż to ten "unikalny polski program", jak stoi w opisie nie ma j. polskiego? Czyżby autorzy zapomnieli "języka w gębie"?

  #7 11.06.2010 15:25

To polskie?? Wow.. Polecam.

  #6 02.12.2009 08:18

Też używamy tego programu i bardzo sobie chwalę. Przede wszystkim to, że działa niezawodnie i jest na prawde szybki.

  #5 21.09.2009 18:06

Moim zdaniem bardzo sprytny program do synchronizacji outlooka. Działa bezbłędnie. Ja wymieniam dane między laptopem i desktopem. Najważniejsze, że synchronizuje
elementy bez wysyłania emaili.

  #4 03.09.2009 12:10

Program jest fenomenalny, bezproblemowy, bezobsługowy, nieinwazyjny, a instalacja przełatwa. Jednym słowem idealnie.

  #3 22.07.2009 10:40

Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie na rynku zastępujące Exchange . Do tego fachowe wsparwcie techniczne. oczywiście będę nadal polecał swoim klientom.

  #2 06.05.2009 23:05

Ściągnąłem darmową wersję i jestem mile zaskoczony. Bardzo dobry program, prosty w obsłudze a do tego bezproblemowa instalacja.

  #1 23.10.2008 23:01

w czym Exchange jest lepszy od tego programu?