reklama

CodeTwo Public Folders 4.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeleniogórska firma CodeTwo, specjalizująca się w rozwiązaniach dla serwera Exchange i Microsoft Outlook, wydała wersję 4.0 swojego sztandarowego programu Public Folders, nagrodzonego w ramach naszej akcji Promujemy polskich autorów!

CodeTwo Public Folders to unikalny, polski program pozwalający na tworzenie w programie Microsoft Outlook publicznych folderów, w których wielu użytkowników może współdzielić dane i pracować na nich w tym samym czasie. Umożliwia małej i średniej grupie użytkowników bez konieczności zakupu serwera Microsoft Exchange przeistoczyć Outlooka w narzędzie do pracy grupowej, dzielić kalendarze publiczne, planować razem spotkania, prowadzić wspólną książkę adresową kontaktów, udostępniać innym odebraną pocztę i wiele innych.

Po zainstalowaniu w Outlook'u pojawia się dodatkowe drzewo folderów publicznych, w którym użytkownik może tworzyć, edytować i kasować foldery oraz elementy dowolnych typów. Wszystkie zmiany dokonane w publicznych folderach są natychmiast widoczne w publicznych folderach na innych komputerach w sieci. Użytkownicy mogą tworzyć, usuwać i edytować foldery i elementy dowolnych typów znanych w Outlook'u, są to elementy typu: Kalendarz, Kontakty, Poczta, Zadania, Dziennik, Notki. Praca z folderami i elementami w publicznych folderach CodeTwo Public Folders z punktu widzenia użytkownika przebiega tak samo jak praca z folderami osobistymi przechowywanymi w pliku PST.

W najnowszej wersji 4.0 oprogramowania wprowadzono funkcjonalność bezpośredniego udostępniania folderów osobistych przez użytkowników. Dzięki temu współdzielenie danych jest jeszcze prostsze i wygodniejsze. Użytkownicy mogą tak jak dotąd pracować ze swoimi osobistym folderami, korzystać z wbudowanych funkcji Outlook'a, takich jak przypomnienia, śledzenie organizacji spotkań i zadań, synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, a jednocześnie udostępniać swoje dane innym i korzystać z możliwości, jakie niesie ze sobą praca grupowa. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie producenta.

Podstawowa wersja programu zawierająca 1 licencję na moduł serwera i 3 licencje klienckie kosztuje 390 zł netto. Każda kolejna licencja kliencka to koszt od 65 do 90 zł netto (w zależności od liczby licencji).

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Dodatki do klientów poczty e-mail.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama