r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CodeTwo wydaje Public Folders 4.5

Strona główna Aktualności

Firma CodeTwo opublikowała najnowszą wersję oprogramowania CodeTwo Public Folders 4.5.

CodeTwo Public Folders to unikalne na polskim rynku rozwiązanie, które pozwala przekształcić program Microsoft Outlook w narzędzie do pracy grupowej. Wprowadza możliwość współdzielenia kontaktów, kalendarzy, poczty, zadań, czy nawet dokumentów pakietu Office. Program stanowi atrakcyjną alternatywę dla drogiego i trudnego w utrzymaniu serwera Exchange. Oprogramowanie pozwala na udostępnianie folderów osobistych i tworzenie w Outlooku folderów publicznych, w których wielu użytkowników sieci lokalnej może wprowadzać dane oraz pracować na nich w tym samym czasie. Dane pochodzące z różnych komputerów w sieci są synchronizowane automatycznie w czasie rzeczywistym i w sposób niewidoczny dla użytkownika.

Do najwazniejszych nowości w wersji 4.5 należy zaliczyć obsługę systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2, nowy program instalacyjny ułatwiający instalację modułu klienta i serwera, automatyczne odnajdywanie serwera przez wtyczki, nowy mechanizm kompresji przesyłanych danych oraz obsługę Fast Shutdown wprowadzonego do Office 2007 wraz z Service Packiem 2.

r   e   k   l   a   m   a

Podstawowa wersja programu zawierająca 1 licencję na moduł serwera i 3 licencje klienckie kosztuje 390 zł netto. Każda kolejna licencja kliencka to koszt od 65 do 90 zł netto (w zależności od liczby licencji).

Z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Dodatki do klientów poczty e-mail można pobrać 30-dniową wersję ewaluacyjną CodeTwo Public Folders 4.5.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.