r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Codemasters koncentruje się na grach wyścigowych

Strona główna Aktualności

Firma Codemasters, kojarzona z wielu świetnych produkcji wyścigowych oraz mniej udanych gier akcji, postanowiła skupić się czysto na tym, co jej wychodzi najlepiej. Wszelkie strzelanki i podobne projekty odchodzą oto oficjalnie w cień. Zapowiedziana marka Codemasters Racing koncentrować się będzie wyłącznie na produktach, gdzie w napędzanych wielocylindrowymi silnikami pojazdach porywalizujemy na torach sportowych.

Ruch może dla wielu zaskakujący, lecz jeśli ktoś śledził ostatnie poczynania firmy to niespodzianki brak. Ambicje producent ma spore. Zachowaliśmy reputację robiących najlepsze gry wyścigowe (...) To nasze DNA, dziedzictwo, specjalizacja i od teraz na tym się bezwzględnie skupiamy. W temacie jesteśmy numerem 2 w Europie, a to nam nie wystarczy. Chcemy robić gry wyścigowe na wiele platform i w ramach kilku gatunków. By gracze mogli cieszyć się nimi o każdym czasie, w każdym miejscu oraz na dowolnym urządzeniu - mówi.

Zapowiedziano przy okazji RaceNet, internetowe centrum wyścigowe, skupiające fanów produkcji z serii GRID, DiRT, F1, jak też przyszłych. Utrzymywany tutaj profil kierowcy będzie wspólny dla wszystkich tytułów w ramach Codemasters Racing, pojawią się również różnorakie statystyki, konkursy czy specjalne zawody. Beta usługi wystartuje 1 maja, wraz z demem gry DiRT Showdown.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.