CoffeeZip 4.8

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CoffeeZip to bardzo proste i darmowe narzędzie do kompresji danych, które umożliwia tworzenie archiwów ZIP, 7Z, TAR oraz WIM, a także dodatkowo wypakowywanie zawartości skompresowanych plików w formatach ARJ, ALZ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, EGG, FAT, HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, UDF, VHD, WIM, XAR i Z.

Program oferuje jedynie podstawową, ale w pełni wystarczającą w codziennej pracy funkcjonalność, opakowaną w minimalistyczny i intuicyjny interfejs graficzny. Kierowany jest on głównie do użytkowników, którzy poszukują lekkiego oraz szybkiego archiwizera plików, mogącego z powodzeniem pracować na starszych komputerach.

CoffeeZip integruje się z powłoką systemu Windows, wykorzystuje podczas kompresji i dekompresji możliwości wielordzeniowych procesorów, a także pozwala na szyfrowanie algorytmem AES-256 archiwów ZIP oraz 7Z. Podczas przygotowywania danych do spakowania daje możliwość wyboru formatu archiwum, poziom kompresji i podziału wyjściowego pliku na części.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 11.04.2014 09:08

@norm (niezalogowany): 7zip nie ma żadnych tam wodotrysków- zwyczajnie jak się chce, to ma dodatkowe opcje, które domyślnie nie zaśmiecają interfejsu np. tego z menu kontekstowego.

czeslaw514   3 #5 07.02.2014 22:05

Mój ulubiony. Dla użytkownika który nie wymaga cudów program idealny.

Autor edytował komentarz.
  #4 24.12.2013 13:56

mam poprzednią wersję. Jak to usunąć??

  #3 01.12.2013 11:25

@APC1974: a po co mi te wodotryski z 7zip? 7zip jest jak młotek z celownikiem, amortyzacją, napędem elektrycznym i czym jeszcze chcesz - tylko po co to komu? dla mnie jako dla zwykłego zjadacza internetu program ma być lekki i mało skomplikowany, a resztę pozostawiam dla tzw "fachowców"

APC1974   5 #2 21.07.2013 10:36

W czym lepsze? 7zip potrafi kompresować pliki współdzielone CoffeeZip nie - potrafi to wkurzyć gdy jakaś aplikacja tworzy plik i go nie zamknie, bo np. się zawiesi. W przypadku 7zip nie ma problemu, przy Coffee trzeba znaleźć i odblokować plik np. Unlockerem lub zrestartować Windę. Oprócz archiwów ZIP, 7Z, TAR i WIM, ktore potrafi tworzyć Coffee 7zip potrafi tworzyć jeszcze dodatkowo BZIP2, GZIP, XZ. Hasła w 7zip możemy podawać tak jak w Coffee wklepując je 2x - lub też, gdy np. wklejamy je z banku haseł wklepać je tylko raz. No i najnowszy 7zip oprócz algorytmu LZMA obsługuje też LZMA2 - szybciej kompresującą na wielordzeniowych CPU. Więc, czy mógłbyś mi powiedzieć w czym CoffeeZip siej lepszy od 7zipa, bo nie wiem czy instalować?

ErtywekPL   5 #1 06.07.2013 19:37

lepsze od 7zipa