CoffeeZip CoffeeZip 4.8

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CoffeeZip to bardzo proste i darmowe narzędzie do kompresji danych, które umożliwia tworzenie archiwów ZIP, 7Z, TAR oraz WIM, a także dodatkowo wypakowywanie zawartości skompresowanych plików w formatach ARJ, ALZ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, EGG, FAT, HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, UDF, VHD, WIM, XAR i Z.

Program oferuje jedynie podstawową, ale w pełni wystarczającą w codziennej pracy funkcjonalność, opakowaną w minimalistyczny i intuicyjny interfejs graficzny. Kierowany jest on głównie do użytkowników, którzy poszukują lekkiego oraz szybkiego archiwizera plików, mogącego z powodzeniem pracować na starszych komputerach.

CoffeeZip integruje się z powłoką systemu Windows, wykorzystuje podczas kompresji i dekompresji możliwości wielordzeniowych procesorów, a także pozwala na szyfrowanie algorytmem AES-256 archiwów ZIP oraz 7Z. Podczas przygotowywania danych do spakowania daje możliwość wyboru formatu archiwum, poziom kompresji i podziału wyjściowego pliku na części.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!