Coffitivity Coffitivity 2.0.2

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Coffitivity to aplikacja na iPhone'y oraz iPady, której celem jest poprawienie produktywności użytkownika i zmotywowanie go do pracy.

Po zainstalowaniu, program nie wymaga konfiguracji i od razu jest gotowy do pracy. Na ekranie wyświetla się duża ikona odtwarzacza, wraz z regulacją głośności. Do wyboru mamy trzy rodzaje dźwięków: kawiarniany, restauracyjny oraz uczelniany gwar. Wszystkie są w dobrej jakości i przyjemne w odbiorze.

Taki dobór dźwięków nie jest przypadkowy. Twórcy aplikacji oparli się bowiem na zaprezentowanej przez naukowców hipotezie, że właśnie dźwięki z kawiarni lub sali wykładowej potrafią korzystnie wpłynąć na ludzką zdolność koncentracji. To zaś przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Autorzy programu zostawili użytkownikom nieco swobody, dając możliwość "wymieszania" jednego z trzech rodzajów dźwięków z własną muzyką. Do wyboru mamy utwory dostępne w muzycznej bibliotece naszego iPhone'a lub iPada, a także piosenki ze Spotify, Pandory, Rdio oraz Last.fm. Wszystko dostajemy w ładnej dla oka, przyjemnej szacie graficznej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!