r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Colasoft Capsa Free 9.1.0.9130

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe

Colasoft Capsa Free to bezpłatne narzędzie do użytku domowego, które pozwala na monitoring sieci: zarówno LAN, jak i WLAN. Aplikacja nie tylko oferuje podgląd stanu sieci w czasie rzeczywistym, ale także pomaga w usuwaniu problemów z jej działaniem, a także pozwala na analizę protokołów i przechwytywanie pakietów.

Galeria programu

Dzięki temu, że oprogramowanie to jest dostępne za darmo, jest ono ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla administratorów sieci lokalnych i bardziej zaawansowanych użytkowników, ale także osób chcących poznać budowę i sposób funkcjonowania ich sieci. Program wyróżnia się nowoczesnym interfejsem, który już po pierwszym uruchomieniu ukazuje wszystkie dostępne połączenia i ich statystyki, wykres przedstawiający wykorzystanie aktualnie zaznaczonego połączenia oraz ogólne informacje na jego temat. Poniżej znajdują się przyciski pozwalające na uruchomienie szczegółowych analiz.

Colasoft Capsa Free obsługuje w zasadzie wszystkie najważniejsze protokoły sieciowe i nie ma problemu ze skanowaniem serwerów DNS, DHCP i FTP. Posiada wbudowane narzędzia pozwalające na uzyskanie szeregu informacji, takich jak adresy fizyczne (MAC), kart sieciowych wykorzystywanych w urządzeniach w naszej sieci lokalnej. Administratorzy mogą wykorzystać bardziej zaawansowane funkcje programu, w tym ustawić alarmy dla konkretnych wydarzeń.

Uwaga!

  • Producent zapewnia oprogramowanie za darmo, ale wymagana jest rejestracja na jego stronie - w ramach której na podany adres e-mail otrzymamy klucz produktu pozwalający odblokować program.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 02.05.2017 20:59

darmowy to on nie jest $900 subskrybcja

  #1 24.10.2016 20:07

przekierowuje do wersji 9 na 64 bit....

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.