Colibri Browser Colibri Browser 1.21.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Colibri Browser to przeglądarka stron internetowych z bardzo minimalistycznym, kompaktowym interfejsem użytkownika.

Wiele osób potraktuje Colibri Browser jako ciekawostkę, bowiem narzędzie, w odróżnieniu chociażby od Firefoksa czy Opery, pozwala na otwarcie tylko jednej karty. Takie rozwiązanie może wydawać się nie na miejscu, ale w przypadku opisywanego narzędzia sprawdza się ono idealnie, bo dzięki niemu Colibri Browser charakteryzuje się niezwykłą szybkością działania.

Colibri Browser oddaje do dyspozycji bardzo przydatne skróty klawiaturowe, dzięki którym możemy powrócić do ostatniej strony, przejść do następnej witryny sieciowej, odświeżyć obraz, dodać wybrany adres do listy odnośników, a także zmienić widok lub uruchomić wyszukiwarkę Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Brak fajerwerków obciążających system
Brak możliwości konfiguracji
ocena użytkownika
08.04.2020 14:05 • Recenzja do wersji 1.15.0

Minimalizm w wersji ekstremalnej. Jedna karta w oknie, zero rozszerzeń i kombinowania, trzy przyciski na krzyż. Zakładki jako poszerzenie podstawowej wersji. Dla osób potrzebujących podglądu konkretnej strony. Jedni będą kląć, że nic tutaj nie mogą zrobić, drudzy będą się cieszyć, że nie muli systemu. Ci, którzy na co dzień pracują na 40 otwartych kartach, raczej nie mają się co przymierzać do tego programu.