r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Colin Farrell w ekranizacji World of Warcraft?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

O ekranizacji World of Warcraft, jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat, słyszy się już od jakiegoś czasu. Projekt ten przez wiele miesięcy wydawał się zupełnie martwy i pojawiały się wieści, że koniec końców zostanie porzucony. Jednak nowe informacje pozwalają nam sądzić, iż film ma wreszcie szanse ujrzeć światło dzienne. Jeśli wierzyć doniesieniom, reżyser Duncan Jones zaczął kompletowanie aktorów do głównych ról.

Ponoć już potwierdzono, że trwają negocjacje z takimi gwiazdami, jak Colin Farrell (Aleksander, Pamięć absolutna, Rekrut) czy Paula Patton (Deja Vu, Mission Impossible — Ghost Protocol). Na razie udział aktorów nie jest w żaden stopniu pewny, niemniej dobrze wiedzieć, że film nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Zdjęcia na planie Warcrafta zacząć miałyby się w styczniu, a film w kinach ujrzelibyśmy rok później.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.