Colon 1.4.3

Strona główna Mac Programowanie Edytory dla programistów
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Colon to bazujący na Electronie edytor tekstu, który oferuje sporo funkcji przydatnych w trakcie codziennej pracy.

Autorzy opisywanego narzędzia zadbali o możliwość korzystania z ponad 10 języków programowania w tym samym czasie. W razie ewentualnych błędów nie musimy obawiać się, że Colon je przeoczy, bowiem edytor posiada funkcję podświetlania składni i wspiera w tej kwestii ponad 100 różnych języków programowania. Na uwagę zasługuje także opcja automatycznego uzupełniania, dzięki której niejednokrotnie będziemy mogli zaoszczędzić sporo czasu.

Komfortową pracę zapewnia fakt, że w aplikacji Colon można działać na wielu kartach i przełączać się między nimi w razie potrzeby. Zadbano także o możliwość korzystania z podglądu w czasie rzeczywistym w przypadku języków znaczników (HTML, MD).

Colon może pochwalić się nowoczesnym, czytelnym interfejsem. Twórcy przygotowali ponad siedem motywów graficznych, pozwalając na dostosowanie wyglądu aplikacji do preferencji użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!