ColourDock ColourDock 3.1.1

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ColourDock to niewielkie i udostępnione bezpłatnie narzędzie, które pełni funkcję selektora kolorów do pobierania kodu koloru z dowolnego elementu na ekranie. Kierowane jest ono do wszelakiego rodzaju grafików czy twórców stron internetowych.

Aplikacja nie należy do skomplikowanych. Po uruchomieniu dostępne jest z poziomu niewielkiej ikonki w zasobniku systemowym. Umożliwia bardzo proste, wygodne i co istotne precyzyjne pobranie kodu koloru HEX lub RGB z dowolnego elementu wyświetlanego na ekranie – grafiki, okna, zdjęcia, strony internetowej itd. Wszelakie dane o pobranych kolorach zapisywane są w historii programu.

Dostępny w ColourDock selektor kolorów aktywować możemy z poziomu wspomnianej ikonki w zasobniku lub za pośrednictwem skrótu klawiczowego Ctrl + C.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • niewielkie narządzie pełniące funkcje selektora kolorów
  • umożliwia pobranie kodu HEX i RGB
  • wspiera skróty klawiszowe
  • zapisuje w historii pobrane kody
  • całkowicie za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!