reklama

Colourwise na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy logiczną łamigłówkę, w której niezwykle przydatna okaże się umiejętność odpowiedniego łączenia kolorów i tworzenia z nich określonych barw. Rzecz jasna powiązane jest to z koniecznością mądrego planowania kolejnych ruchów na planszy.

Zadanie gracza stanowi doprowadzenie do wyznaczonego miejsca konkretnego bloczku w narzuconym z góry kolorze. Po drodze nasza kostka przybierać będzie różne barwy łącząc się z innymi, które napotkamy na swojej drodze. Pomocną okazuje się paleta barw widoczna w lewym górnym rogu ekranu, na której możemy przewidzieć efekt danej fuzji. Trzeba tak "grać" barwami, by w efekcie końcowym uzyskać ten najważniejszy kolor, którym to właśnie zakończymy dany układ. Nie należy zapominać, że sporym utrudnieniem jest limit ruchów jaki możemy wykonać na każdej z plansz.

Grę Colourwise można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy przede wszystkim zapowiedź Max Payne 3, bo na bank nie poznacie bohatera znanego z poprzednich części, a także recenzję niezłej przygodówki Tajne Akta 2: Puritas Cordis, jak i test miniaturowego projektora firmy Optoma - Pico PK-101.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama