Comarch ERP Optima 2018.5.1

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Comarch ERP Optima to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania firmami z sektora MSP, które charakteryzuje się modułową budową i możliwością wyboru optymalnego zestawu rozwiązań dla prowadzonej działalności. Aplikacja z powodzeniem sprawdzi się również we wszelakiego rodzaju biurach rachunkowych.

Oprogramowanie działać może we wielu branżach i o różnych skalach działalności dzięki możliwościom rozbudowy o funkcjonalne moduły. System kompleksowo wspiera wszystkie procesy zachodzące w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Za poszczególne funkcjonalności odpowiadają osobne moduły, które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. Comarch ERP Optima jest elastyczny, dając klientowi możliwość decydowania, z których funkcjonalności (modułów) chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu o dodatkowe funkcje.

Główne funkcje i ich zastosowanie

Księgowość

Wbudowane moduły uproszczonej (KPiR, ryczałt) i pełnej księgowości oraz zarządzania środkami trwałymi. Oprogramowanie jest aktualizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu możesz bezpiecznie i odpowiedzialnie prowadzić księgowość firmy.

Fakturowanie: Sprzedaż i magazyn

Kompleksowe rozwiązanie handlowo - magazynowe, obsługa sprzedaży detalicznej: błyskawiczne wystawianie faktur sprzedażowych i zakupowych, fiskalizacja sprzedaży dla osób fizycznych, obsługa walut obcych, dokumenty korygujące, rejestr usług i kontrahentów. Wsparcie procesu inwentaryzacji poprzez mobilna aplikację Comarch Mobile Inwentaryzacja: dzięki niej telefon z wbudowanym aparatem może pełnić funkcję przenośnego skanera kodów kreskowych oraz kolektora danych.

Płace i Kadry

Oprogramowanie do obsługi kadr i płac wraz z opcjonalnym portalem pracownika dostępnym z przeglądarki internetowej. Moduł wspomaga obsługę kadrowo-płacową każdej firmy. Posiada ponad 30 dedykowanych funkcjonalności dzięki którym praca jest zautomatyzowana, przez co minimalizowane jest niebezpieczeństwo pojawienia się błędu.

Oprogramowanie dla biur rachunkowych

Prowadzenie księgowości wielu firm oraz ich kadr i płac, elektroniczna wymiana dokumentów i proste tworzenie różnorodnych analiz. Comarch ERP Optima używany jest w ponad 7000 biur rachunkowych w Polsce i jest rekomendowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

CRM i serwis

Narzędzia do obsługi kontaktów z klientami, tworzenia ofert i obsługi serwisowej w dowolnej branży. Planuj spotkania i rozmowy, deleguj zadania pracownikom. Moduł pozwala na zautomatyzowana windykację należności, tworzenie ankiet i wywiadów z kooperantami.

Raportowanie i analizy

Intuicyjne narzędzia do budowy analiz i raportów, dostępne w przeglądarce internetowej lub na pulpicie komputera. Wbudowany moduł klasy Business Intelligence umożliwia uzyskanie pełnego obrazu o sytuacji w firmie: przedstawia czytelne zestawienia i raporty z obszaru handlu, logistyki, kadr i plac, księgowości i płatności.

Rozwiązania mobilne

Pakiet aplikacji na urządzenia mobilne pozwalające na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa z każdego miejsca.

Sprzedaż w Internecie

Rozwiązania do łatwej sprzedaży online , zarówno dla klientów detalicznych jak i biznesowych poprzez łatwa integracją z platformą e-commerce Comarch e-Sklep.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!