Comarch będzie kształcić specjalistów IT

Strona główna Aktualności

O autorze

Comarch, jako pierwsza w Polsce firma informatyczna uruchamia własną instytucję naukowo-edukacyjną - Comarch Information and Communication Institute, której celem jest kształtowanie najwyższej klasy specjalistów IT, gotowych do bezpośredniego podejmowania pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym. Zakres i tematyka prowadzonych w Instytucie kursów odzwierciedla realne potrzeby krajowego i globalnego rynku pracy.

Uczestnicy kursów, absolwenci wyższych uczelni oraz studenci V roku, kształceni będą pod okiem specjalistów posiadających doświadczenie branżowe przy realizacji międzynarodowych projektów informatycznych dla wszystkich sektorów gospodarki. Comarch ICT Institute jest otwarty nie tylko na studentów i absolwentów kierunków informatycznych, ale również na osoby pochodzące z innych kierunków uczelni ekonomicznych i uniwersytetów.

Uruchamiamy działalność Instytutu, aby wykorzystać ogromny potencjał tkwiący w młodych ludziach z naszego regionu Europy i profesjonalnie przygotowywać ich do pracy w konkurencyjnym otoczeniu. - mówi Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch S.A.

Wiecej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.institute.comarch.pl

© dobreprogramy
s