Comarch: czas na Europę Zachodnią!

Strona główna Aktualności

O autorze

Działalność polskiej spółki za granicami nabiera impetu. W październiku ub.r. pisaliśmy o ekspansji krakowskiego Comarchu na rynkach rosyjskim i niemieckim, tymczasem właśnie zakończono wdrożenie dla Bouygues Telecom, trzeciego francuskiego operatora telefonii komórkowej.

Bouygues Telecom wybrał systemy do rozliczeń międzyoperatorskich i partnerskich należące do platformy Comarch Billing & Customer Care do rozliczania abonentów i zarządzania relacjami z klientami. Kompleksowe rozwiązanie Comarch wspiera umowy, które Bouygues Telecom zawarł z firmami dostarczającymi usługi i treść do abonentów przez kanały głosowe, SMS, MMS, VAP i specjalny system I-Mode.

To strategiczny kontrakt dla Comarch i wierzymy, że otwiera on szeroko dalsze możliwości rozwoju Comarch w zachodnioeuropejskim sektorze telekomunikacyjnym głównie dlatego, że rynek francuski należy do najbardziej wymagających, natomiast sam klient postawił najwyższe jakościowe wymagania. Udane wdrożenie to również efekt doskonałej współpracy z samym klientem oraz partnerami. - mówi Profesor Janusz Filipiak, Prezes Comarch S.A.

Bouygues Telecom świadczy swoje usługi dla 7,8 miliona abonentów we Francji i oferuje szeroki zakres usług mobilnych. Sieć EDGE Bouygues Telecom pokrywa 90% powierzchni Francji. Comarch jest integratorem i producentem systemów informatycznych dla telekomunikacji, finansów i bankowości, sektora przemysłu handlu i usług, oraz dla administracji publicznej. Jest także producentem oprogramowania dla małych i średnich firm - CDN Klasyka i CDN OPT!MA.

© dobreprogramy
s