r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Comarch nagrodzony jako Idealny Pracodawca

Strona główna Aktualności

Krakowski Comarch otrzymał wyróżnienie Polish Graduate Survey 2007 w kategorii Inżynieria/IT i znalazł się w gronie 30 firm uznanych przez studentów za idealnych pracodawców.

Wyróżnienia przyznają studenci wypełniając ankiety online, które rozprowadzają biura karier najlepszych polskich uczelni wyższych. W tym roku w Polsce badanie przeprowadzono po raz pierwszy. Wzięło w nim udział blisko 5,5 tys. studentów kierunków biznesowych i inżynieryjnych ostatnich lat studiów.

Ankietowani pytani byli m.in. o oczekiwania względem ich kariery zawodowej, główne cele na najbliższe kilka lat oraz o atrakcyjne elementy oferty pracodawców. Wskazywali również dla kogo chcieliby pracować najbardziej oraz to jakie czynniki decydują o wyborze pracodawców.

Badanie Universum Graduate Survey przeprowadzane jest od 10 lat, obecnie na 5 kontynentach i w 30 krajach świata. Co roku badaniem obejmowanych jest na całym świecie 180 tys. respondentów z 800 uczelni wyższych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.