Comarch rozszerza współpracę z AGH

Strona główna Aktualności

O autorze

Krakowski Comarch został partnerem nowego kierunku studiów podyplomowych organizowanych przez Wydział Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie pod nazwą Rachunkowość Zarządcza i Controlling - Nowoczesne systemy oparte na technologii informatycznej. Współpraca z AGH to kolejny etap rozwoju współpracy Comarch z ośrodkami akademickimi w Polsce i za granicą.

Zdecydowaliśmy się na tą współpracę, ponieważ we współczesnych organizacjach efektywne funkcjonowanie systemów controllingowych wymaga integracji teoretycznej wiedzy z zakresu rachunkowości, zarządzania oraz technologii informatycznych z praktyką biznesową. Znajomość nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które zapewnia Comarch zwiększy atrakcyjność naszych absolwentów na rynku pracy, a to kluczowe zadanie, które stoi przed uczelniami wyższymi - mówi Monika Łada, Kierownik Studiów Podyplomowych "Rachunkowość zarządcza i controlling" AGH.

Partnerstwo z AGH jest dla nas szczególnie cenne. To kolejny etap prowadzonej przez nas od dawna polityki wspierania uczelni wyższych między innymi poprzez dostarczanie materiałów do zajęć dydaktycznych, z której korzystają wszystkie strony. Studenci poznają najnowszą technologię, dzięki której wzmacnia się ich pozycja na rynku pracy, a uczelnia staje się bardziej atrakcyjna dla młodych ludzi. Comarch ma szansę zatrudnić świetnie wykształconych specjalistów, dobrze przygotowanych do pracy w dynamicznie rozwijającym się przemyśle informatycznym, gdzie nowozatrudnieni muszą być zdolni do natychmiastowego podjęcia zadań wynikających z procesu produkcyjnego. - mówi Profesor Jacek Rońda, Dyrektor ds. Programów Akademickich, Comarch.

Szczegółowe informacje na temat studiów dostępne są na stronie internetowej: www.controlling.zarz.agh.edu.pl

© dobreprogramy
s