Comic Seer Comic Seer 2.51

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Comic Seer to jedna z najpopularniejszych i najlepszych aplikacji przeznaczonych do czytania komiksów w formie elektronicznej. Doskonale radzi sobie ona z publikacjami zapisanymi w formatach CBR i CBZ, umożliwiając również wyświetlanie plików graficznych JPEG, PNG czy TIFF. Program dostępny jest dla użytkowników systemów operacyjnych Windows oraz Linux.

Najważniejsze funkcje Comic Seer to możliwość organizacji komiksów w bibliotekach, podgląd ich miniaturek, opcja powiększania i rotowania obrazu, tryb wyświetlania pełnoekranowego oraz mechanizm kart, z pomocą którego otworzymy w pojedynczym oknie programu więcej niż jeden plik z publikacją. Ponadto w ręce użytkowników trafia funkcja zakładek, pozwalająca sprawnie oznaczać strony, na których skończyliśmy lekturę. Nie zabrakło także wsparcia dla skrótów klawiszowych, usprawniających nawigację oraz opcji konfiguracyjnych, umożliwiających dostosowywanie takich atrybutów przeglądarki jak ilość wyświetlanych na ekranie stron, poziom powiększenia, kolor tła itp.

Cechy charakterystyczne dla Comic Seer to lekkość, szybkość oraz wygoda działania. Interfejs aplikacji jest intuicyjny i pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy problemów początkującym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!