reklama

ComicRack 0.9.178

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ComicRack to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach komiksów. Umożliwia ona wygodne zarządzanie, konwertowanie oraz czytanie komiksów w formie elektronicznej, obsługując przy tym publikacje w formatach CBZ, ZIP, CBR, RAR, CBT, TAR, CB7, 7Z, PDF, CBW i DJVU.

Program wyposażony został w intuicyjny i dopracowany interfejs graficzny, oferujący wiele może prostych, ale bardzo użytecznych podczas pracy z komiksami mechanizmów. Głównie dotyczą one nawigacji, przełączania pomiędzy poszczególnymi stronami, obracanie treści o zadany kąt, trybów wyświetlania i znacznie zwiększają komfort czytania e-komiksów. Twórcy oddali w ręce użytkowników także mechanizm przeglądania na kartach, opcje oceniania, określania typu stron, tworzenia zakładek oraz działania w trybie pełnoekranowym.

ComicRack posiada również wbudowany menedżer komiksów, pozwalający sprawnie katalogować i organizować naszą bibliotekę komiksów. W jej obrębie posiadamy możliwość dodawania nowych pozycji, opisując szczegółowo każdą z nich takimi atrybutami jak np. nazwa serii, wydawnictwo, linia fabularna, gatunek, osoby redagujące komiks oraz wieloma innymi.

Aplikacja wspiera eksport komiksów do plików w formatach CBZ, CBT, CB7, PDF i DJVU. Poza edycją dla Windowsa twórcy udostępniają także wersje na platformy Androi oraz iOS.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #3 21.10.2015 19:09

@Vidivarius: CBR Reader to już inna liga. W każdym aspekcie jest lepszy od w/w.

  #2 23.03.2015 11:22

fajny jako aplikacja na telefon, ale wersja na komputer pozostawia do zyczenia.
polecam jako alternatywe:
http://www.dobreprogramy.pl/ComicRack,Program,Windows,47706.html#

Vidivarius   16 #1 15.09.2013 16:44

Jak dla mnie program przebajerowany. Może przez to nie do końca stabilny. Po wskazaniu katalogu z dużą ilością plików wykrzaczył się podczas tworzenia biblioteki. Dziwne zachowanie okien podglądu i biblioteki - to się pojawiają to znikają. W opcjach powiększenia brak wartości mniejszych niż 100%.
Ze swojej strony zdecydowanie bardziej polecam CDisplayEX http://www.cdisplayex.com/ bardzo wydajny i ergonomiczny.

reklama