r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Comodo Antivirus Free 2.8.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Comodo Antivirus to darmowy pakiet ochronny przygotowany przez producenta popularnej aplikacji Comodo Internet Security. Wbrew nazwie, nie jest to jedynie antywirus automatycznie skanujący instalowane aplikacje, ale cały pakiet o dosyć rozbudowanych możliwościach.

Antivirus jest podzielony na cztery główne moduły: skanowanie w poszukiwaniu wirusów, monitor ruchu, doradca prywatności, a także system antykradzieżowy. Poza tym, Comodo udostępnia cały szereg dodatkowych możliwości. Jednym z nich jest zapora sieciowa, pozwalająca na blokadę ruchu sieciowego Wi-Fi lub transmisji komórkowej dla każdej aplikacji. Comodo pozwala także na przeglądanie i edycję uprawnień aplikacji np. do książki adresowej, wiadomości, lokalizacji, oraz przeglądanie aktywnych procesów i ich optymalizację, usuwanie danych tymczasowych.

r   e   k   l   a   m   a

Z poziomu aplikacji możliwe jest zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, oraz zgromadzonymi plikami apk, jak również tworzenie list blokowanych wiadomości i połączeń. Ostatnią z najważniejszych opcji jest możliwość zapisywania kopii zapasowej kontaktów i wiadomości SMS na kartę pamięci na wypadek problemów z aplikacjami lub samym urządzeniem.

Ponadto możliwe jest między innymi tworzenie specjalnych, zabezpieczonych hasłem, zaszyfrowanych obszarów do przechowywania ważnych danych. Z racji systemu bezpieczeństwa i izolacji procesów w systemie Android, niektóre opcje, takie jak kontrola ruchu sieciowego wymagają dostępu root do prawidłowego, pełnoprawnego działania. Aplikacja jest udostępniana za darmo, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

BARDZO DOBRA PRZYDATNA WERSJA JEDYNA W SWOIM RODZAJU .
z poziomu sklepu google play już ta wersja nie jest wyszukiwalna wycofują?
ocena użytkownika

Najbardziej przydatna wersja na Androida jest tak rozbudowany i ma funkcje niesamowite wręcz doskonałe , program posiada szyfrowanie plików uprawnienia root zaporę i bardzo przydatną funkcję blokowanie aplikacjom dostępu do naszych prywatnych danych i to wszystko za darmo!! Ta wersja przebija wszystko jego funkcyjność zadziwia , program wydaje się trudny ale to pozory jest pięknie funkcyjny , widzę że przysparza tym kłopotu ma funkcje Administratora bez jej odznaczenia nie da się odinstalować programu stąd częste narzekanie , nie spotkałem bardziej funkcyjnej wersji od tej , cudo!!! UWAGA ODNOŚNIK DO TEJ WERSJI TYLKO NA TEJ STRONIE DOBREPROGRAMY , program bardzo dobrze działa na zrootowanym fonie dochodzi wtedy bardzo wiele dodatkowych funkcji , nowe wersje nie mają już tego , ten program to full wypas i darmowy .

07.02.2016 20:51 | Recenzja do wersji 2.6.3

Komentarze

0 nowych
I.R.E.K   6 #5 26.06.2017 21:28

Obecnie eset .

I.R.E.K   6 #4 01.11.2016 10:49

Android ma zawsze problem z prywatnością uprawnienia aplikacji to przegięcie a ten program pozwala to blokować , niestety powyżej wersji Android 4.1.2 nie działa asystent prywatności , zapora działa dobrze , ta wersja Comodo działa dobrze na systemach ukorzenionych , Android 6.0.1 uwaga przy logowaniu na konto google play uważajcie jakie opcje zaznaczacie chwila nieuwagi a cała zawartość waszego fona znajdzie się w zbiorniku google.

  #3 15.10.2016 18:58

Zainstalowałem wersję 8.4. Mój sprzęt pracuje o wiele lepiej. Jestem zadowolony. Polecam .

jawnuta   7 #2 27.11.2014 16:26

@Anonim (niezalogowany): oczywiście w aplikacjach na androida widzi wirusy.wykrył mi 65 wirusów.dno i tyle.

  #1 11.04.2014 13:29

Najlepszy z darmowych na androida. Dobra jest także Avira.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.