Comodo Antivirus Free 2.8.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Comodo Antivirus to darmowy pakiet ochronny przygotowany przez producenta popularnej aplikacji Comodo Internet Security. Wbrew nazwie, nie jest to jedynie antywirus automatycznie skanujący instalowane aplikacje, ale cały pakiet o dosyć rozbudowanych możliwościach.

Antivirus jest podzielony na cztery główne moduły: skanowanie w poszukiwaniu wirusów, monitor ruchu, doradca prywatności, a także system antykradzieżowy. Poza tym, Comodo udostępnia cały szereg dodatkowych możliwości. Jednym z nich jest zapora sieciowa, pozwalająca na blokadę ruchu sieciowego Wi-Fi lub transmisji komórkowej dla każdej aplikacji. Comodo pozwala także na przeglądanie i edycję uprawnień aplikacji np. do książki adresowej, wiadomości, lokalizacji, oraz przeglądanie aktywnych procesów i ich optymalizację, usuwanie danych tymczasowych.

Z poziomu aplikacji możliwe jest zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, oraz zgromadzonymi plikami apk, jak również tworzenie list blokowanych wiadomości i połączeń. Ostatnią z najważniejszych opcji jest możliwość zapisywania kopii zapasowej kontaktów i wiadomości SMS na kartę pamięci na wypadek problemów z aplikacjami lub samym urządzeniem.

Ponadto możliwe jest między innymi tworzenie specjalnych, zabezpieczonych hasłem, zaszyfrowanych obszarów do przechowywania ważnych danych. Z racji systemu bezpieczeństwa i izolacji procesów w systemie Android, niektóre opcje, takie jak kontrola ruchu sieciowego wymagają dostępu root do prawidłowego, pełnoprawnego działania. Aplikacja jest udostępniana za darmo, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

BARDZO DOBRA PRZYDATNA WERSJA JEDYNA W SWOIM RODZAJU .
z poziomu sklepu google play już ta wersja nie jest wyszukiwalna wycofują?
ocena użytkownika

Najbardziej przydatna wersja na Androida jest tak rozbudowany i ma funkcje niesamowite wręcz doskonałe , program posiada szyfrowanie plików uprawnienia root zaporę i bardzo przydatną funkcję blokowanie aplikacjom dostępu do naszych prywatnych danych i to wszystko za darmo!! Ta wersja przebija wszystko jego funkcyjność zadziwia , program wydaje się trudny ale to pozory jest pięknie funkcyjny , widzę że przysparza tym kłopotu ma funkcje Administratora bez jej odznaczenia nie da się odinstalować programu stąd częste narzekanie , nie spotkałem bardziej funkcyjnej wersji od tej , cudo!!! UWAGA ODNOŚNIK DO TEJ WERSJI TYLKO NA TEJ STRONIE DOBREPROGRAMY , program bardzo dobrze działa na zrootowanym fonie dochodzi wtedy bardzo wiele dodatkowych funkcji , nowe wersje nie mają już tego , ten program to full wypas i darmowy .

07.02.2016 20:51 | Recenzja do wersji 2.6.3

Komentarze

0 nowych
I.R.E.K   7 #5 26.06.2017 21:28

Obecnie eset .

I.R.E.K   7 #4 01.11.2016 10:49

Android ma zawsze problem z prywatnością uprawnienia aplikacji to przegięcie a ten program pozwala to blokować , niestety powyżej wersji Android 4.1.2 nie działa asystent prywatności , zapora działa dobrze , ta wersja Comodo działa dobrze na systemach ukorzenionych , Android 6.0.1 uwaga przy logowaniu na konto google play uważajcie jakie opcje zaznaczacie chwila nieuwagi a cała zawartość waszego fona znajdzie się w zbiorniku google.

  #3 15.10.2016 18:58

Zainstalowałem wersję 8.4. Mój sprzęt pracuje o wiele lepiej. Jestem zadowolony. Polecam .

jawnuta   7 #2 27.11.2014 16:26

@Anonim (niezalogowany): oczywiście w aplikacjach na androida widzi wirusy.wykrył mi 65 wirusów.dno i tyle.

  #1 11.04.2014 13:29

Najlepszy z darmowych na androida. Dobra jest także Avira.