Comodo Internet Security - teraz także po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Uznawany przez wielu użytkowników za najlepszą, dostępną całkowicie bezpłatnie alternatywę dla komercyjnych pakietów zabezpieczających - Comodo Internet Security - doczekał się nowej wersji, która oznaczona została symbolem 3.9. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że od tego wydania aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej.

W skład pakietu wchodzą dwa główne moduły zapewniające użytkownikowi kompleksową ochronę przed zagrożeniami czyhającymi w Sieci - zapora systemowa Comodo Firewall Pro oraz program antywirusowy Comodo AntiVirus. Firewall dostępny w pakiecie oferuje funkcje monitorowania uruchamianych aplikacji, protokołów i przesyłanych pakietów oraz zaawansowanej analizy działalności uruchomionego w systemie oprogramowania. Comodo AntiVirus oprócz ochrony w czasie rzeczywistym umożliwia także definiowanie plików i kluczy w rejestrze chronionych przed modyfikacją, danych, do których dostęp będzie blokowany oraz określanie własnych, bezpiecznych plików i dostawców oprogramowania, podpisujących swoje produkty cyfrowymi certyfikatami.

Pakiet Comodo Internet Security 3.9.76924.507 w polskiej wersji językowej dostępny jest w naszym dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

© dobreprogramy

Komentarze