Comodo Programs Manager Comodo Programs Manager 1.3.2.30

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Comodo Programs Manager to rozbudowane oprogramowanie do zarządzania wszystkimi aplikacjami, sterownikami oraz usługami systemowymi w systemie Windows. Program charakteryzuje się przejrzystym i bardzo wygodnym w obsłudze interfejsem, a także możliwością tworzenia kopii zapasowej podczas odinstalowywania monitorowanej aplikacji.

Po uruchomieniu programu otrzymujemy szczegółowe podsumowanie wszystkich zainstalowanych w systemie aplikacji, sterowników, usług, aktualizacji oraz funkcji systemowych. Ponadto możemy odczytać całkowity rozmiar zajętej przestrzeni na dysku przez aplikacje, a także sprawdzić czy pojawiły się nowe poprawki i aktualizację do systemu operacyjnego.

Jednym z najważniejszym elementów programu jest funkcja umożliwiająca całkowite odinstalowanie lub naprawienie wszystkich aplikacji zainstalowanych na dysku twardym. Oprócz szczegółowej listy z wyświetlonymi aplikacjami, otrzymujemy też opis każdego oprogramowania, w tym również datę instalacji, stronę producenta oraz katalog docelowy w którym został zainstalowany. Program umożliwia też przeglądanie zainstalowanych aktualizacji oraz pozwala na włączanie lub wyłączanie różnych funkcji znajdujących się w systemie Windows.

Comodo Programs Manager został wyposażony w nowoczesne narzędzie do monitorowania poszczególnych aplikacji, które nadzoruje ich pracę i gromadzi niezbędne informacje o zmianach zachodzących w systemie. W jego zasobach znajdziemy też wygodny menadżer do zarządzania sterownikami i usługami systemowymi, za pomocą którego możemy w prosty sposób je odinstalować lub odczytać najważniejsze parametry, takie jak status i typ sterownika oraz ścieżkę dostępu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!