Condemned: Criminal Origins

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Condemned: Criminal Origins to jedna z bardziej niedocenionych, a jednak niezwykle interesujących produkcji FPP. Dzieło Monolith Productions nie jest standardową strzelanką, zahaczając raczej o horror, do tego parapsychologiczny. To propozycja dla dorosłych graczy, lubiących nie tyle się bać, co obawiać o przetrwanie. Poza tym mają okazję zapoznać się z działaniami speca od kryminalistyki, badającym miejsca zbrodni.

Cały produkt napędzany jest mroczną historią. Sama rozgrywka podzielona została na dwie zasadnicze części. Pierwsza to walka w zrujnowanych budynkach fikcyjnego amerykańskiego miasta, gdzie pełno narkomanów oraz agresywnych bezdomnych. Nieczęsto przyjdzie tutaj korzystać z pistoletu. W większości przypadków z wrogiem gracz rozprawia się znalezioną gazrurką czy deską z gwoździami, czyli tak wręcz.

Odrobinę wytchnienia daje zabawa w detektywa, wykorzystującego najnowsze zdobycze techniki. W trakcie specjalnych segmentów historii poszukacie śladów na ciałach, by ustalić przyczynę zgonu, a także innych dowodów. Wszystko także sfotografujecie, a zebrany materiał doprowadzi w końcu do groźnego seryjnego mordercy. Po latach Condemned: Criminal Origins dalej potrafi przestraszyć.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek mrocznej historii, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!