r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Connection Tiles 2.8.0.1

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Connection Tiles jest aplikacją, którą docenią wszyscy użytkownicy systemu Windows Phone. Pozwala ona na dodanie do ekranu startowego spersonalizowanych kafelków, które są skrótami do najczęściej używanych opcji.

W prosty i intuicyjny sposób można otworzyć, poprzez kafelki, niezbędne ustawienia dla elementów systemu takich jak: tryb samolotowy, bluetooth, sieć komórkowa, WiFi, nowa wiadomość SMS, nowa wiadomość e-mail, lokalizacja i ekran blokady

Wybrany skrót można dowolnie dostosować do własnych potrzeb. Connection Tiles dla każdego stworzonego kafelka umożliwia: dodanie tytułu, monitorowanie stanu połączenia, zmianę koloru tła, wybranie ikony z listy standardowo dostępnych lub dodanie własnej z galerii zdjęć aparatu

Warto wspomnieć, że aplikacja jest w pełni darmowa i nie wyświetla reklam. Connection Tiles jest obowiązkowym programem, który usprawni i przyspieszy korzystanie z systemu Windows Phone. Codzienne czynności, jak wyłączenie/wyłączenie Wi-Fi lub transferu danych stanie się proste i przyjemne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.