reklama

Conqu 1.2

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Conqu to darmowe narzędzie do organizowania zadań w domu lub w firmie.

Główne okno programu Conqu zostało podzielone na dwa mniejsze ekrany. Po lewej stronie umieszczono zakładki kategorii oferowanych przez aplikację (np. oczekujące zadania, archiwum tasków czy wyszukiwarka), dzięki czemu możemy podzielić zadania na mniejsze grupy (m.in. do wykonania dzisiaj i jutro). Natomiast po prawej – w większej części – znajdziemy szczegółowy wykaz zaplanowanych działań.

Dodawanie kolejnych zadań w programie Conqu jest bardzo proste. Wystarczy wpisać dowolną frazę, a następnie kliknąć przycisk "add taks", by pojawiła się ona poniżej. Aplikacja oferuje także dostęp do przejrzystego kalendarza, który z pewnością ułatwi organizację pracy i obowiązków domowych za pomocą tego narzędzia. Możemy także określić priorytet danego zadania, jak również czas rozpoczęcia i zakończenia danego taska.

Conqu nie wymaga śledzenia listy zadań na bieżąco, gdyż wbudowany system powiadomień sprawia, że użytkownik nie przegapi żadnego terminu. W wypadku zmiany planów możemy w dowolnym momencie edytować dany wpis, zmienić datę zakończenia prac nad zadaniem czy też przenieść je do archiwum.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama