r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Contacts Backup - IS Contacts Kit Free 1.2.0

Strona główna iOS Narzędzia Kopie zapasowe

Contacts Backup - IS Contacts Kit Free to program służący do tworzenia kopii zapasowej książki kontaktów, a także do usuwania z niej zdublowanych wpisów.

Po zainstalowaniu, na ekranie głównym aplikacji znajdziemy cztery kluczowe funkcje. Pierwsza to Merge, która pozwoli sprawdzić, czy na naszej liście kontaktów widnieją zduplikowane wpisy i usunąć je. Druga to Import, za pomocą której możemy wgrać utworzone wcześniej kopie zapasowe. Trzecia funkcja to Export, za pomocą której stworzymy kopię zapasową kontaktów i wyślemy ją na cztery sposoby: w pliku Excela, do Gmaila (w pliku .CSV), do Outlooka (w pliku .XLS) i jako VCard. W czwartej opcji, o nazwie Backup, utworzymy kopię zapasową kontaktów w archiwum .ZIP, które możemy m.in. przesłać e-mailem lub wysłać na konto Dropbox.

r   e   k   l   a   m   a

Program jest dostępny za darmo i wyświetla reklamy, które jednak nie utrudniają korzystania z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zabezpiecz swoje dane na telefonie w Światowy Dzień Backupu

21
OPROGRAMOWANIE 31.03.2016 | Łukasz Maślanka

Zawsze jest dobry czas na to, aby zadbać o bezpieczeństwo danych w smartfonie i tablecie, tworząc kopię zapasową. W końcu to bowiem z tej kategorii urządzeń dane giną najłatwiej. Ale dzisiaj, w Światowy Dzień Backupu, zainteresować się tą kwestią warto tym bardziej. Mamy więc dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym Wasze cenne informacje już nigdy nie przepadną. Co spędza sen z powiek wielu posiadaczom smartfonów lub tabletów? Pierwszy koszmar to taki, w którym nasze urządzenie zostanie skradzione, a złodziej je spienięży zanim zostanie namierzony i drogocennego sprzętu już nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.