r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Contingency, czyli Halo na silniku CryENGINE 3

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Marka Halo ma rzeszę zagorzałych fanów na całym świecie, ale ci komputerowi mogą odczuwać niedosyt — od przepisanego z pierwszego Xboksa na PC Halo 2 z 2007 roku wszelkie kolejne projekty z serii ich omijały. No, może z wyjątkiem niedawnego Spartan Assault. Nic dziwnego więc, że grupa zgranych oraz zdolnych miłośników przygód Master Chiefa wzięła sprawy w swoje ręce i szykuje niekomercyjny projekt Contingency na CryENGINE 3. Długa droga przed nimi, ale z dnia na dzień zyskują zainteresowanie.

Gra, mająca być rozprowadzana bezpłatnie, czerpie inspiracje z serii wykreowanej przez studio Bungie i wypromowanej przez Microsoft, ale oczywiście nie jest oficjalnie z nią w żaden sposób związana. Pojawią się lokacje, pojazdy czy bronie wzorowane na tych występujących w grach Halo, lecz nie wyjęte z nich, a przygotowane zupełnie od nowa. To dopiero początkowe stadium rozwoju projektu, więc za wcześnie mówić o przybliżonej nawet dacie premiery. Obecna nazwa przedsięwzięcia też jest czysto robocza. Ostatecznie pojawi się pod bardziej chwytliwym tytułem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.