r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Contranoid 1.0.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Contranoid to gra zręcznościowa, która łączy w sobie elementy legendarnych tytułów: Tetrisa i Arkanoid. Zadaniem gracza jest zniszczyć jak największą powierzchnię należącą do przeciwnika i uchronić swoją przed zniszczeniem.

Galeria programu

To gra bardzo prosta, a jej dużym atutem jest specyficzny klimat, w którym ją osadzono. Użyte w grafice czcionki oraz muzyka przypominają bowiem czarno-białe filmy z lat 30. XX w. Sam pomysł na rozgrywkę jest bardzo prosty. Plansza podzielona jest na dwie części: białą i czarną. Sterując na jednej z nich prostokątną paletką, musimy odbijać piłki, które niszczą kawałek po kawałku część należącą do przeciwnika. Jednocześnie należy tak odbijać piłki, by odbijać elementy, które z naszej części planszy strącił oponent. Zwycięży ten, kto uniemożliwi ruchy na drugiej stronie planszy. Rozgrywka toczy się bardzo szybko i chaotycznie, a miłośnicy mocnych wrażeń mogą w ustawieniach aplikacji wybrać tempo zabawy: od bardzo wolnego po szaleńczo szybkie.

Contranoid można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać osiągane wyniki w chmurze Google, odblokowywać kolejne osiągnięcia i rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.