r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Contraption Maker — The Incredible Machine nowej generacji

Strona główna Aktualności

Początek lat 90. ubiegłego wieku to nie tylko szał na punkcie Flashbacka, którego niedawno zdecydowano się graczom przypomnieć w odświeżonej szacie graficznej, Alone in the Dark czy Mortal Kombat, ale też wysilanie szarych komórek w logicznym The Incredible Machine. Były próby powrotu do marki w 2000 roku i później, lecz za nowsze odsłony odpowiadała zupełnie inna ekipa deweloperów. Teraz twórcy pierwowzoru skupieni w studiu Spotkin zapowiadają prawdziwego duchowego spadkobiercę hitu sprzed lat, czyli ambitne Contraption Maker.

Jeszcze tego lata komputerowcom budować przyjdzie wymyślne maszyny z wykorzystaniem piłek różnego rodzaju, trampolin, kołowrotków z chomikami, rakiet, czajników, zębatek albo kotów (wstępnie przewidziano przeszło 100 elementów). Wysoka rozdzielczość umożliwi przygotowanie mechanizmów składających się z całych setek części, zachowujących się mniej więcej zgodnie z panującymi prawami fizyki. Potem podzielimy się swoimi projektami ze znajomymi, będzie też opcja nagrania filmiku i wrzucenia go szybko na YouTube. Co ciekawe, powstaje również wersja Contraption Makera dla Arduino.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.