Convert 4.1

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program umożliwia szybką konwersję wartości pomiędzy różnymi jednostkami. Za pomocą aplikacji możemy konwertować jednostki odległości, temperatury, dźwięku, światła, czasu, prędkości, masy, siły, ciśnienia, energii i wiele innych. Convert umożliwia również tworzenie własnych konwersji użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nierozpraszający interfejs, prostota obsługi
Kopiowanie do schowka tylko końcowego wyniku
ocena użytkownika
15.05.2020 11:11 • Recenzja do wersji 4.1

Program dla tych, dla których WolframAlpha to za dużo kombinowania z formułami logicznymi w języku angielskim. Tutaj pewna znajomość nazw jednostek w angielszczyźnie jest potrzebna, ale przy braku dynamicznych odpowiedzi SI spokojnie możemy sprawdzić w słowniku nazwy potrzebnych jednostek i trzymać je na świstku pod ręką. Nie ma funkcji kopiowania całości skomplikowanych przeliczeń - jeśli chcemy zapisać kilkuetapową konwersję, trzeba skopiować poszczególne wyniki do zewnętrznego dokumentu.

szybkość działania
szata graficzna, brak polskiego interfejsu
ocena użytkownika
27.09.2016 14:18 • Recenzja do wersji 4.1

Dobry i skuteczny program do konwersji jednostek choć obecnie zaniedbany i już nie rozwijany. Program działa dobrze i szybko, posiada duża bazę jednostek. Plus za tworzenie własnych konwersji. Szkoda że szata graficzna tak mało zachęca i nie ma polskiego interfejsu. Poza tym da się używać, choć wygoglować można zdecydowani szybciej.