Convert Image to PDF Convert Image to PDF 14.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Convert Image to PDF to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest generowanie dokumentów PDF na podstawie plików graficznych w formatach TIF, JPG, BMP, GIF, PNG, ICO, PSD oraz wielu innych, mniej popularnych.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a operacja konwersji grafiki ogranicza się do zaledwie kilku bardzo prostych kroków. Wystarczy, że użytkownik zdefiniuje tryb pracy, wskaże pliki graficzne lub zawierający je folder, a także wybierze format i lokalizację wyjściową dla finalnego dokumentu PDF. Convert Image to PDF bardzo dobrze radzi sobie z przetwarzaniem pojedynczych plików, jak również pokaźnych zbiorów graficznych. Aplikacja umożliwia definiowanie metadanych zapisanych w PDF-ie oraz metody kompresji (LZW, RLE, CCITT3/4).

Convert Image to PDF obsługiwany może być zarówno z wykorzystaniem interfejsu graficznego, jak również w trybie tekstowym - z poziomu wiersza poleceń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!