Convert PDF to Image Convert PDF to Image 14.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Convert PDF to Image to niewielkie narzędzie, dające możliwość konwersji dokumentów PDF do plików graficznych w formatach JPG, BMP, TIF, GIF, EMF, J2K, PCX, PNG, RAS, TGA oraz WMF.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a operacja konwersji dokumentów ogranicza się do zaledwie kilku bardzo prostych kroków. Wystarczy, że użytkownik zdefiniuje tryb pracy, wskaże pliki PDF lub zawierający je folder, a także wybierze format i lokalizację wyjściową. Convert PDF to Image bardzo dobrze radzi sobie z przetwarzaniem pojedynczych plików, jak również pokaźnych zbiorów dokumentów. Aplikacja umożliwia definiowanie stron uwzględnianych podczas konwersji oraz ich wyjściowej jakości.

Convert PDF to Image obsługiwany może być zarówno z wykorzystaniem interfejsu graficznego, jak również w trybie tekstowym - z poziomu wiersza poleceń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!