r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Convert PDF to Image 12.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Convert PDF to Image to niewielkie narzędzie, dające możliwość konwersji dokumentów PDF do plików graficznych w formatach JPG, BMP, TIF, GIF, EMF, J2K, PCX, PNG, RAS, TGA oraz WMF.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a operacja konwersji dokumentów ogranicza się do zaledwie kilku bardzo prostych kroków. Wystarczy, że użytkownik zdefiniuje tryb pracy, wskaże pliki PDF lub zawierający je folder, a także wybierze format i lokalizację wyjściową. Convert PDF to Image bardzo dobrze radzi sobie z przetwarzaniem pojedynczych plików, jak również pokaźnych zbiorów dokumentów. Aplikacja umożliwia definiowanie stron uwzględnianych podczas konwersji oraz ich wyjściowej jakości.

Convert PDF to Image obsługiwany może być zarówno z wykorzystaniem interfejsu graficznego, jak również w trybie tekstowym - z poziomu wiersza poleceń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.