Cool PDF Reader 3.2.1.322

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cool PDF Reader to darmowy czytnik dokumentów w formacie PDF, charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami oraz dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Stanowi on ciekawą alternatywę dla w większości przypadków zużywających duże partie zasobów systemowych programów tego typu.

Aplikacja oferuje użytkownikowi podstawową i mocno ograniczoną funkcjonalność, umożliwiającą wygodne przeglądanie i czytanie plików z różnymi rodzajami dokumentów tekstowych zapisanych w popularnym formacie PDF. Do naszej dyspozycji oddano możliwość zoomowania tekstu, obracania stron o zadany kąt oraz prezentowania ich zawartości w postaci pokazu slajdów.

Inną, godną uwagi funkcją Cool PDF Reader jest możliwość eksportu dokumentów PDF do wielu popularnych formatów. Z jego pomocą przekonwertujemy nasze dokumenty do plików TXT, JPG, GIF, PNG, BMP, EPS, WMF, EMF oraz TIF. Program rozpowszechniany jest w postaci przenośnej (portable) nie wymagającej instalacji w systemie operacyjnym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Mały rozmiar ok 1MB, bezproblemowe przeglądanie PDF, bezproblemowe kopiowanie tekstu do notatnika, jakością wyświetlania nie ustępuje dużym odpowiedni
Język tylko angielski.
ocena użytkownika

Jak na darmowa alternatywę Adobe Reader, czy ChangeViewer PDF, ten CoolPDFReader, to spełnia wiele wymagań, ta jednomegabajtowa aplikacja. Co do otwierania PDF utworzonych w Office Word, to nigdy nie spotkałem się z jakimikolwiek problemami otwarcia, czy kopiowania tekstu do notatnika. Zresztą, robi to lepiej niż w Office OneNote, albo zapisu do innego formatu obrazu. Co do PDF z internetu, to zdarzały się takie, że ich modyfikacje i konwersje do tego formatu, utrudniały prawidłowe wyświetlenie w CoolPDFReader i odzyskanie tekstu, albo obrazu. Domyślam się, że też chodzi o kodowanie i udostępnianie we właściwościach. Zaletą jest szybkość i wygoda użycia tego programu, zwłaszcza, gdy ma się przeładowany dysk. Trzeba uważać, gdyż na trzymaniu okienka ustawień, np w celu przetłumaczenia, program potrafi się zawiesić, ale zamkniecie procesu nie skutkuje problemem. Następne uruchomienie i otworzenie pliku PDF, jest bezproblemowe.

30.08.2013 15:00 | Recenzja do wersji 3.1.2.288