r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CoolLockScreen 3.1.0.0

Strona główna Windows Phone Personalizacja

CoolLockScreen to aplikacja pozwalająca nam modyfikować wygląd ekranu blokady Windows Phone. Nie tylko zmienimy tapetę, ale również możemy przypiąć jeden z 4 widgetów.

Aplikacja choć ładnie wykonana może początkowo sprawiać problem z nawigacją. Interfejs odbiega od tego jaki możemy znać z podobnych programów. Autorzy chyba zdają sobie z tego sprawę, bo w CoolLockScreen odnajdziemy krótki poradnik tłumaczący krok po kroku zasady używania aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Pierwszym etap to wybranie tapety. Źródeł jest kilka, w tym tapety binga. Możemy również zdecydować się na już obecne tematy. Następnie określamy jakie widgety na nim ujrzymy. Dostępne są trzy lokalizacje, a w każdej te same cztery dodatki. Mamy więc: kafelek naszego profilu, zdjęcie, notes, oraz wskaźnik baterii. Nie ma tego zbyt wiele, dodatkowo nie możemy ręcznie określić ich położenia.

Pomimo tych ograniczeń, po zapoznaniu się z interfejsem program pozwala tworzyć w szybki sposób ładne i przydatne ekrany blokady. Jego sporą zaletą jest darmowa dystrybucja oraz brak reklam. Jeżeli autorzy zdecydują się na rozbudowanie aplikacji, może powstać bardzo silny konkurent dla takich programów jak Lockmix.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.