Copy Copy

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Copy.com jest bezpłatną aplikacją kliencką usługi chmurowej do przechowywania plików o takiej samej nazwie, oferowanej przez firmę Barracuda Networks. Po zalogowaniu do konta z serwisu, aplikacja pozwala na przeglądanie jego zasobów, tworzenie nowych folderów i plików jak i przenoszenie danych między już istniejącymi folderami.

Możliwe jest również wyszukiwanie plików, pobieranie danych do pracy offline, dodawanie do chmury nowych, a także edycję już istniejących plików. Copy zapewnia również podgląd dokumentów tekstowych, plików PDF i obrazków. Umożliwia również automatyczne przesyłanie do chmury zdjęć wykonanych przy pomocy aparatu.

Z poziomu aplikacji można sprawdzić grupę osób zaproszonych oraz tych, którym udostępniliśmy jakieś dane. W celu zwiększania ochrony danych przechowywanych w chmurze, możliwe jest włączenie dodatkowej autoryzacji, która polega na konieczności wpisania ustalonego kod PIN po uruchomieniu aplikacji. Niestety aplikacja nie pozwala na przeglądanie plików w wersjach starszych niż przechowywanych w chmurze, jest to możliwe tylko z desktopowego klienta Copy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!