reklama

Copy 3.4

Strona główna iOS Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Copy to aplikacja mająca ułatwić dostęp do schowka na dane w chmurze. Dzięki niej mniejszym problemem będzie przesyłanie znajomym dużych załączników, których dodanie bezpośrednio do e-maila byłoby kłopotliwe. Uprościć może też synchronizowanie zdjęć i filmów z telefonu.

Interfejs Aplikacji jest przyjemny dla oka ze względu na stylistykę spójną z systemową. Problemem bywa niekiedy długa odpowiedź interfejsu, np. przy prostych operacjach na plikach na reakcję trzeba zaczekać nawet kilka sekund. Zaletą aplikacja jest możliwość stworzenia nowego konta z jej poziomu. Na start każdy użytkownik dostaje 5GB na swoje dane, jednak można ten rozmiar powiększyć zapraszając znajomych do usługi – możliwość wysyłania zaproszeń znaleźć można w ustawieniach. Niestety z poziomu aplikacji nie ma dostępu do wykupu płatnej subskrypcji w bardziej znaczący sposób zwiększającej pojemność schowka. Ponadto system wspiera obsługę katalogów, w nich zaś można trzymać dane dowolnego typu. Wybrane pliki, w zależności od ich formatu, można przeglądać bezpośrednio z poziomu aplikacji, np. obrazy, czy utwory muzyczne, których można słuchać bez zapisywania ich w pamięci urządzenia dzięki strumieniowaniu.

Copy nie jest usługą znacząco wyróżniającą się pośród konkurencji. Brak jej jakiejkolwiek ochrony, np. w postaci szyfrowania plików, dlatego nie nadaje się ona do przechowywania bardziej wrażliwych informacji. Brak jej również możliwość automatycznej synchronizacji zdjęć z telefonu. Zamiast tego jest tylko opcja tworzenia zdjęć i filmów z poziomu aplikacji, które bezpośrednio trafią do schowka, a istniejące już w telefonie dane można tylko ręcznie przenosić do Copy. Zaletą jest stosunkowo duża pojemność wirtualnego dysku przy darmowym koncie oraz wspomniane wyżej wsparcie dla wielu platform, dużo lepszym niż oferuje to większość konkurencyjnych rozwiązań.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
józeek   6 #2 15.04.2014 13:24

Świetna chmura, za założenie konta z reflinka https://copy.com?r=yrUEyL dostajesz już na starcie 20GB. Ale fakt że za każde polecenie dostajesz dodatkowe 5Gb i to bez limitu bije na głowę konkurencję pod tym względem. Do tego przejrzysty interface www, prosta aplikacja desktopowa. Polecam.

Autor edytował komentarz.
music   5 #1 14.02.2014 23:00

Chmura Copy bardzo dobrze sprawuje się zarządzaniu naszymi danymi, mamy ją zawsze pod ręką i oferuje bogatą przestrzeń.

Polecam do sprawdzenia chmurę Copy (i programy do jej obsługi na urządzenia mobilne telefon, tablet jaki i komputer). Oczywiści jest też dostęp do danych przez przeglądarkę www.

Rejestrując się z tego linku otrzymasz na start już 20 GB przestrzeni na dane
https://copy.com?r=MyInOD

Pozdrawiam i zapraszam

reklama