Copy Handler Copy Handler 1.46

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Copy Handler to bezpłatny program służący do przenoszenia i kopiowania plików. To co wyróżnia narzędzie na tle mechanizmów wbudowanych w system Windows to możliwość dokładnego określenia parametrów pracy za pomocą kilkudziesięciu opcji z tym związanych.

Wśród funkcji dostępnych w Copy Handler znajdziemy m.in. możliwość wyłączenia systemu po zakończeniu kopiowania oraz wznowienia niedokończonych operacji po uruchomieniu Windows, jak również określenia kolejki zadań, wielkości bufora i priorytetu działania programu. Podczas pracy narzędzia można na bieżąco monitorować jego pracę, ponadto przebieg operacji wykonywanych przez aplikację może być zapisywany do pliku dziennika.

Oprócz tego Copy Handler umożliwia integrację z powłoką systemową w ten sposób, że pozwala zdefiniować czy np. mają być wyświetlane polecenia "Kopiuj" i "Przenieś" w menu przeciągania. Według producenta narzędzia proces kopiowania danych z jednej partycji na inną na tym samym fizycznym twardym dysku z użyciem Copy Handler przebiega szybciej aniżeli z użyciem standardowych mechanizmów Windows.

Uwaga!

  • Domyślnie po instalacji program komunikuje się z użytkownikiem w angielskiej wersji językowej. Aby uaktywnić język polski, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę programu obok zegarka, a następnie na 'Options' i wybrać z rozwijanej listy 'Language' pozycję Polski oraz potwierdzić zmiany poprzez kliknięcie 'Apply' i 'OK'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!