Copy Path 1.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Copy Path to niewielkie, ale użyteczne rozszerzenie dla Eksploratora Windows, które dodaje do menu kontekstowego specjalną opcję, pozwalającą wygodnie skopiować do schowka ścieżkę wskazanego pliku lub folderu.

Rozszerzenie nie posiada interfejsu graficznego i dostępne jest jedynie z poziomu menu kontekstowego, wywoływanego prawym przyciskiem myszy. Obsługuje ono pliki o dowolnym formacie, foldery i całe ich zbiory.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dodaje do menu kontekstowego możliwość skopiowania ścieżki pliku, prosty w instalacji i obsłudze, bezpłatny,
możliwość odinstalowania tylko przez dodaj/usuń programy, bądź programy oferujące taką funkcjonalność
21.02.2013 09:39 • Recenzja do wersji 1.2

Copy Path jest rewelacyjnym narzędziem dla osób potrzebujących możliwości szybkiego skopiowania ścieżki danego pliku lub folderu. Program co prawda nie posiada polskiej wersji językowej, jednakże nie jest to żaden minus, gdyż instalator jest na tyle intuicyjny, że nie powinno być problemów z jego zainstalowaniem.

Rozszerzenie to bez problemu integruje się z menu kontekstowym do którego dodaje opcję "Copy path", po kliknięciu której ścieżka zostaje skopiowana do schowka, aby później łatwo można było je wkleić do pliku tekstowego czy tworzonego skrótu.

Jedynym minusem jest brak odniesienia do programu z Menu Start, a co za tym idzie w celu odinstalowania trzeba użyć funkcji Windows dodaj/usuń programy, bądź innego programu dającego taką możliwość.