CopyTo CopyTo 5.1.1.3

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CopyTo to łatwy w obsłudze program do nagrywania danych na płytę CD/DVD/Blu-ray. Aplikacja pozwala na tworzenie i modyfikowanie obrazów zapisanych w formacie ISO, a także obsługuje wirtualne napędy, utworzone w takich programach jak Daemon Tools lub Alcohol.

Program integruje się z powłoką systemu Windows i charakteryzuje się pełną kompatybilnością ze wszystkimi nośnikami i napędami, a także obsługą wielu systemów plików UDF 2.5, Joliet czy Unicode. CopyTo pozwala też na tworzenie płyt wielosesyjnych i zarządzanie harmonogramem zadań przy nagrywaniu kopii zapasowych danych.

Korzystając z programu możemy nagrywać i kopiować płyty Blu-ray Disc, a następnie odtwarzać je w stacjonarnym odtwarzaczu multimedialnym. Oprócz tego przy użyciu wbudowanego menadżera, użytkownicy mogą nagrywać i kopiować pliki audio i wideo oraz tworzyć płyty w formacie DVD-Video lub Audio CD.

Program posiada też inne przydatne narzędzie do tworzenia nośników MP3-CD, za pomocą którego możemy konwertować i nagrywać ulubione utwory muzyczne w wysokiej jakości MP3 oraz następnie odtwarzać je w wieży wifi lub innych odtwarzaczach multimedialnych. Nie zabrakło w nim dodatkowych opcji do kontrolowania prędkości zapisu i weryfikacji nośnika po zakończeniu zapisu danych.

Uwaga!

  • CopyTo dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 21 dni darmowego użytkowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!