r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CopyTrans Manager 1.118

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CopyTrans Manager to darmowa aplikacja przeznaczona do zarządzania zasobami urządzeń firmy Apple (iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod Touch, iPod Touch 2G i 3G, iPod Nano, iPod Classic, iPod Video iPod Shuffle, iPod Mini, iPod Photo) bez konieczności uruchamiania zasobożernego programu iTunes na platformie Windows.

Galeria programu

Aplikacja oferuje takie funkcje jak możliwość synchronizowania plików audio, wideo, podcastów, książek i filmów z urządzeniami Apple, tworzenie i edytowanie istniejących playlist, automatyczne importowanie okładek, edycję informacji na temat utworów muzycznych (artysta, album, oceny, gatunek itp.), wyszukiwanie muzyki i znacznie więcej.

CopyTrans Manager sprawdza się również dobrze jako szybki odtwarzacz plików muzycznych, podcastów czy książek audio.

Uwaga!

  • Program funkcjonuje również bez konieczności posiadania zainstalowanego w systemie Windows odtwarzacza muzycznego iTunes. W takim wypadku należy zaopatrzyć się w sterownik obsługujący urządzenia firmy Apple (USBAAPL.SYS).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prostota obsługi, szybkość działania, minimalizm w interfejsie - jest to co powinno, paczka .zip (nie wymaga instalacji)
Czasem program potrafi złapać zadyszkę, nie zawsze "od strzała" wykrywa urządzenie podłączone do komputera.
ocena użytkownika

Odkąd używam iPoda jako mobilnego odtwarzacza muzyki korzystam również z iTunes'a do wgrywania plików mp3 do urządzenia. Niby to wygoda, oficjalny program, powinien działać bez problemu. No i działał. Do dziś. Kolega podesłał mi linka do owego programu i tu zdziwienie...jest minimalistycznie, jest szybko, jest prosto, i co ważne - jest niezależnie.
W moim przypadku iTunes jest zainstalowany, nie usuwam go, być może wrócę do niego jak coś zacznie się dziać się z CopyTransem.
Póki co zostaję z CTM i każdemu kto używa iTunes'a polecam ten mały program ;)

25.10.2015 12:19 | Recenzja do wersji 1.027

Komentarze

0 nowych
Dementor   36 #4 25.03.2016 00:16

Bardzo dobrze zsynchronizował z moim iphonem... Wersja jest darmowa, kilka lat temu, a i owszem miała ograniczenia.

kedo   3 #3 13.06.2012 14:04

@Hess, CopyTrans Manager jest darmowy, reszta programów wchodzących w skład CopyTrans Suite jest płatna.

  #2 09.03.2012 13:59

No to jak to jest? Trail, czy licencja bezpłatna?

  #1 06.11.2011 22:37

Malutkie sprostowanie... o tym, że jest to wersja trialowa użytkownik dowiaduje się już po ściągnięciu i po "udanym" backupie danych tzn. normalnie backupuje całość zawartości urządzenia, po czym pojawia się przemiły komunikacik, ze tak naprawdę program zgrał tyko 100 kawałków a za resztę trzeba zapłacić 39$. Skucha...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.