CopyTrans Manager 1.206

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CopyTrans Manager to darmowa aplikacja przeznaczona do zarządzania zasobami urządzeń firmy Apple (iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod Touch, iPod Touch 2G i 3G, iPod Nano, iPod Classic, iPod Video iPod Shuffle, iPod Mini, iPod Photo) bez konieczności uruchamiania zasobożernego programu iTunes na platformie Windows.

Aplikacja oferuje takie funkcje jak możliwość synchronizowania plików audio, wideo, podcastów, książek i filmów z urządzeniami Apple, tworzenie i edytowanie istniejących playlist, automatyczne importowanie okładek, edycję informacji na temat utworów muzycznych (artysta, album, oceny, gatunek itp.), wyszukiwanie muzyki i znacznie więcej.

CopyTrans Manager sprawdza się również dobrze jako szybki odtwarzacz plików muzycznych, podcastów czy książek audio.

Uwaga!

  • Program funkcjonuje również bez konieczności posiadania zainstalowanego w systemie Windows odtwarzacza muzycznego iTunes. W takim wypadku należy zaopatrzyć się w sterownik obsługujący urządzenia firmy Apple (USBAAPL.SYS).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prostota obsługi, szybkość działania, minimalizm w interfejsie - jest to co powinno, paczka .zip (nie wymaga instalacji)
Czasem program potrafi złapać zadyszkę, nie zawsze "od strzała" wykrywa urządzenie podłączone do komputera.
ocena użytkownika
25.10.2015 12:19 • Recenzja do wersji 1.027

Odkąd używam iPoda jako mobilnego odtwarzacza muzyki korzystam również z iTunes'a do wgrywania plików mp3 do urządzenia. Niby to wygoda, oficjalny program, powinien działać bez problemu. No i działał. Do dziś. Kolega podesłał mi linka do owego programu i tu zdziwienie...jest minimalistycznie, jest szybko, jest prosto, i co ważne - jest niezależnie.
W moim przypadku iTunes jest zainstalowany, nie usuwam go, być może wrócę do niego jak coś zacznie się dziać się z CopyTransem.
Póki co zostaję z CTM i każdemu kto używa iTunes'a polecam ten mały program ;)