CopyWipe 1.14

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CopyWipe to niewielkie i darmowe narzędzie, umożliwiające przenoszenie danych pomiędzy dyskami oraz trwałe usuwanie ich zawartości. Z jego pomocą skopiujemy wszystkie nasze dane na nowy nośnik, a także skutecznie skasujemy prywatne pliki i dokumenty, które nie będą już możliwe do odzyskania.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferując przy tym zaawansowane mechanizmy przetwarzania naszych danych. Pozwalają one sprawnie tworzyć kopie lustrzane wszystkich zgromadzonych na dyskach plików, a także skutecznie je usuwać. Operacje te wykonywane mogą być jedna po drugiej, lecz nic jednak nie stoi na przeszkodzie by CopyWipe wykorzystywane było jedynie do kopiowania danych czy ich trwałego kasowania.

Narzędzie nie wymaga instalacji i gotowej jest do użycia tuż po pobraniu. Twórcy udostępnili także wersje dla DOS, pozwalające na tworzenie bootowalnych nośników z programem, możliwe do wykorzystania np. podczas awarii systemu operacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!