r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Coraz więcej gier będzie optymalizowanych pod układy AMD

Strona główna Aktualności

NVIDII nie opłacało się ponoć angażować w nowe konsole, ale AMD jak najbardziej na oparciu Xboksa One oraz PlayStation 4 o swoje rozwiązania skorzysta — także na poletku komputerowym. Poza obejmowaniem w ramach programu Gaming Evolved na PC swym patronatem nadchodzących hitów (nowy Thief chodzić ma lepiej na kartach AMD), firma z Sunnyvale blisko współpracuje też z Electronic Arts przy produkcjach korzystających z Frostbite 3.

EA stawia sprawę jasno: w takiego Battlefielda 4 dało się będzie grać na różnych mocnych kartach graficznych, ale tytuł optymalizowany jest głównie z myślą o produktach AMD (strzelankę pokazywano na Radeonach HD 7990). Rzecznik Advanced Micro Devices zapowiada, że należy spodziewać się w przyszłości wielu podobnych ogłoszeń producentów gier, właśnie z uwagi na to, że najczęściej obecnie projekty tworzone są z myślą o kilku platformach, a w tych nadchodzących Microsoftu oraz Sony siedzą pomysły firmy. AMD zaznacza jednak, że w żaden sposób nie blokuje konkurencji opcji dialogu z twórcami przyszłych hitów odnośnie optymalizowania ich pod jej rozwiązania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.