r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cord - Voice Messenger 2.3.4

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory

Cord - Voice Messenger to aplikacja do komunikowania się za pomocą krótkich wiadomości głosowych. Program jest wyróżniony przez Google i polecany w sklepie Google Play.

Galeria programu

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji Cord, należy się zarejestrować. Do wyboru są trzy możliwości: przy użyciu numeru telefonu, konta na Facebooku lub konta Google. Po zakończeniu procesu rejestracji program prosi o dostęp do listy kontaktów w naszym smartfonie, co pozwoli nie tylko wysyłać wiadomości, ale też zaprosić do korzystania z Cord. Sam mechanizm tworzenia wiadomości jest prosty. Klikamy na ikonę poszczególnego użytkownika, uruchamia się mikrofon i możemy nagrać tekst. Cord w pewnym sensie jest podobny do Snapchata, jeśli chodzi o ulotność i szybkość komunikacji.

Wiadomości głosowe wysyłane przez Cord trwają maksymalnie 12 sekund. Można kontaktować się zarówno indywidualnie, jak też tworzyć grupy znajomych. Ciekawą funkcją są też kanały tematyczne, w których możemy rozmawiać z nieznajomymi o sprawach związanych z tematyką grupy.

Cord - Voice Messenger jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam. Wiadomości można wysyłać zarówno ze smartfonu, jak też przez smart zegarek z systemem Android Wear.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spotify inwestuje w startupy z naciskiem na odkrywanie muzyki

7
OPROGRAMOWANIE 20.01.2016 | Maciej Olanicki

Spotify jest najpopularniejszą usługą muzyczną, ale można także pokusić się o stwierdzenie, że najczęściej zapowiada ona nowe funkcje. Jasnym staje się kierunek, w którym usługa, po przygotowaniu różnych wariantów spersonalizowanych list odtwarzania, podąży w najbliższej przyszłości. Według wielu doniesień rozbudowane zostaną jej funkcje społecznościowe, jednak opublikowane już komunikaty sugerują zupełnie inną drogę. Słowem: więcej tego samego. Pierwszym z nabytków Spotify jest Cord, multiplatformowy komunikator umożliwiający rozmowy głosowe, czy raczej szybkie wysyłanie krótkich nagrań. W…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.