r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CoreConfigurator 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

CoreConfigurator to rewelacyjne narzędzie przeznaczone dla administratorów pozbawionej interfejsu graficznego wersji Core systemu Windows Server 2008 - zwłaszcza dla tych, którzy nie radzą sobie ze wstępną konfiguracją lub po prostu woleliby wykonać ją "klikając", a nie wpisując długie polecenia.

Aplikacja po skopiowaniu na serwer Core (nie wymaga instalacji) uruchamia się w oknie i poprzez GUI umożliwia administratorom wykonanie takich czynności jak aktywacja, zmiana rozdzielczości, ustawienie Pulpitu zdanego, zarządzanie kontami lokalnymi, firewallem, interfejsami sieciowymi, zmiana nazwy i członkostwa komputera, konfiguracja WinRM czy wreszcie instalacja ról i funkcji serwera.

Uwaga!

  • Z powodu sporu z pracodawcą Teverovsky zdecydował o zaniechaniu dalszych prac nad narzędziem. Oznacza to, że nie będzie ono już rozwijane i nie można go pobrać z oficjalnej strony projektu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.