CoreCrypt CoreCrypt 2012 3.0.0.10

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CoreCrypt to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest zabezpieczanie skryptów PHP i JavaScript przed ich modyfikacją przez niepowołane osoby. Kierowane jest ono głównie do webmasterów, którzy zajmują się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych, dając im możliwość ochrony swojego produktu nie wpływając na jego funkcjonowanie.

Zasada działania programu jest bardzo prosta i polega na dokładnej analizie kodu oraz takiej jego modyfikacji, aby był on jak najtrudniejszy do odczytania i zrozumienia przez niepowołane osoby. CoreCrypt m.in. usuwa z kodu źródłowego wszystkie komentarze, zwija go w jedną linię, czyniąc go nieczytelnym, podmienia nazwy zmiennych i funkcji na bardziej skomplikowane oraz nie związane z ich przeznaczeniem, podmienia wartości liczbowe, a także ciągi znaków. Te ostatnie kodowane są przy użyciu Base64. Wszystkie dokonane przez narzędzie zmiany nie wpływają w żaden sposób na działanie skryptów, a utrudniają jedynie ich analizę i powielanie.

Narzędzie dobrze radzi sobie z zabezpieczaniem pojedynczych plików PHP i JS, jak również całych ich folderów. Wspierana jest metoda "przeciągnij-i-upuść" usprawniająca pracę z wieloma skryptami rozmieszczonymi w różnych lokalizacjach.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na 10 uruchomień programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!